Trwa ładowanie...
d2xm4k5

TP SA, Comp i Sygnity mogą pozyskać kontrakty w CRZL

16.01. Warszawa (PAP) - W przetargu Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich (CRZL) na dostawę i wdrożenie scentralizowanej infrastruktury publicznych służb zatrudnienia oferty złożyły: TP...

d2xm4k5
d2xm4k5

16.01. Warszawa (PAP) - W przetargu Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich (CRZL) na dostawę i wdrożenie scentralizowanej infrastruktury publicznych służb zatrudnienia oferty złożyły: TP SA, Sygnity oraz konsorcjum Integrated Solutions, TP SA i Comp - poinformował PAP Tomasz Wasak z CRZL. Budżet projektu to 32,54 mln zł.

Zamówienie podzielone jest na trzy części. W pierwszej części (wykonanie usług na rzecz wdrożenia scentralizowanej infrastruktury publicznych służb zatrudnienia) najtańszą ofertę zaproponowała TP SA z ceną 12,79 mln zł brutto.

W drugiej części zamówienia (dostawa, instalacja i konfiguracja infrastruktury teleinformatycznej) jedyną ofertę złożyło konsorcjum Integrated Solutions (grupa TP SA), TP SA i Comp, które zaproponowało cenę 9,41 mln zł brutto.

W trzeciej części przetargu (dostawa i instalacja infrastruktury teleinformatycznej w centrum przetwarzania danych) najtańszą ofertę przedstawiło Sygnity, które za wykonanie przedmiotu zamówienia chce 9,96 mln zł brutto.

Przetarg realizowany jest według procedury otwartej.(PAP)

gsu/ jtt/

d2xm4k5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xm4k5