Trwa ładowanie...
d42cea4

Unidevelopment szykuje nowe projekty, chce pozyskiwać współinwestorów

Warszawa, 01.10.2015 (ISBnews) - Unidevelopment rozpocznie realizację projektów Gama oraz Ursa 1 (wraz z Celtic Property Developments) w II połowie bieżącego roku, podała spółka. Zapowiada rozbudowę banku ziemi i poszukiwanie współinwestorów projektów deweloperskich.

Share
d42cea4

"W 2015 roku zostaną zakończone kolejne dwa ważne projekty Osiedle Czarnieckiego etap 2 w Poznaniu i 360 etap 1 w Warszawie, co pozwoli na osiągnięcie planowanego poziomu wyników grupy. W II poł. 2015 zostanie rozpoczęta realizacja i uruchomiona przedsprzedaż projektu mieszkaniowego Gama oraz realizowanego razem z grupą Celtic Property Developments projektu Ursa etap 1. Kolejne projekty na obydwu rynkach znajdują się w fazie przygotowania do realizacji" - czytamy w raporcie.
Unidevelopment zapowiada sukcesywną rozbudową banku ziemi i poszukiwanie współinwestorów projektów deweloperskich.

Unidevelopment S.A. jest deweloperem z grupy giełdowego Unibepu, którego oferta obejmuje zarówno domy jednorodzinne, jak i mieszkania w budynkach wielorodzinnych. Firma obecna jest także w sektorze nieruchomości komercyjnych. Obligacje spółki są notowane na rynku Catalyst.

(ISBnews)

d42cea4

Podziel się opinią

Share
d42cea4
d42cea4