Trwa ładowanie...
d2vqe0k
27-11-2015 10:05

Usługi InPostu są oferowane w ponad 13% aukcji na Allegro

Warszawa, 27.11.2015 (ISBnews) - Usługi Allegro InPost Polecony i Allegro Paczkomaty InPost mają ponad 13% udziału w aukcjach na Allegro, co oznacza, że ponad 5 mln aukcji oferuje te formy dostawy, podał InPost, który wprowadza właśnie kolejną usługę - Allegro Kurier InPost.

d2vqe0k

"W ciągu roku nasz udział w rynku dostaw przesyłek Allegro wzrósł 13-krotnie. Historycznie żaden operator logistyczny nie zanotował takich wyników. Opcja Allegro InPost jest chętnie wybierana przez użytkowników, bo jest niedroga i zawiera w cenie darmowy zwrot towaru. Oceny tych usług przez konsumentów są bardzo wysokie. Właśnie zakończyliśmy integrację nowej opcji Allego Kurier InPost. Jestem pewien, że sprzedawcy szybko zaoferują tę atrakcyjną dostawę w swoich aukcjach bo pomoże im ona przyciągnąć jak najwięcej odbiorców w gorącym sezonie świątecznym. Już dziś symboliczny początek - Black Friday" - powiedział prezes Grupy Integer.pl - właściciela InPost - Rafał Brzoska, cytowany w komunikacie.

Najnowsza usługa - Allegro Kurier InPost jest dostępna od 27 listopada br., podano również.

"Badania wskazują, że dla 69% badanych koszty dostawy mają istotny wpływ na częstotliwość zakupów online. Ponadto aż 83% kupujących online zwiększyłoby skalę zakupów, mając w cenie darmową opcję zwrotu towarów. Nawet 63% e-konsumentów sprawdza darmową opcję zwrotu przed wyborem sprzedawcy, a 25% z nich podejmuje decyzję zakupową właśnie ze względu na darmowy zwrot" - czytamy dalej.

"Opcje dostawy Allegro InPost to jedna z większych przewag konkurencyjnych, jakie mogą zaoferować e-sprzedawcy na Allegro. Zachęcamy do szybkiego integrowania usługi, która może wpływać na decyzje zakupowe konsumentów" - powiedział prezes Allegro Przemysław Budkowski.

InPost to druga co do wielkości w Polsce grupa pocztowa. Zadebiutowała w październiku 2015 roku na GPW. Należy do grupy kapitałowej Integer.pl, również notowanej na warszawskiej giełdzie.

Allegro to czołowa platforma e-commerce w polskim internecie.

(ISBnews)

d2vqe0k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vqe0k