Trwa ładowanie...
d21kzzm
d21kzzm

Victoria Dom wprowadziła do sprzedaży 185 mieszań w Warszawie

Warszawa, 01.03.2017 (ISBnews) - Victoria Dom wprowadził do oferty 185 mieszań w ramach inwestycji Przystanek Praga realizowanej w Warszawie, poinformowała spółka. Oddanie do użytku inwestycji planowane jest w IV kw. 2018 r., podano również.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d21kzzm

"Inwestycja Przystanek Praga powstaje w miejscu, które wyróżnia się doskonałą lokalizacją. Osiedle znajduje się zaledwie 200 metrów od przystanków komunikacji miejskiej i 650 metrów od stacji SKM Olszynka Grochowska. Kolejką SKM do centrum miasta można dojechać zaledwie w 15 minut, omijając wszystkie korki" - powiedziała dyrektor marketingu Monika Śliwa, cytowana w komunikacie.

Projekt zakłada realizację dwóch budynków oferujących łącznie 185 lokali od 1- do 5-pokojowych o metrażach od 25 do 72 m2. Ceny lokali rozpoczynają się od 6390 zł/m2. Oddanie inwestycji do użytku planowane jest w IV kwartale 2018 r. Generalnym wykonawcą jest firma Łucz-Bud, podano również.
Zarząd Victoria Dom zakłada, że w skali całego roku wprowadzi do oferty łącznie około pięciu nowych projektów. Deweloper planuje jednocześnie osiągnięcie w 2017 roku sprzedaży na poziomie około 700 lokali.

"To bardzo realny plan. Koniunktura na rynku pierwotnym jest cały czas doskonała. W naszej ofercie dostępne są bardzo atrakcyjne mieszkania sprzedawane w kosztach zbliżonych do planowanego programu mieszkanie plus" - podsumował wiceprezes Waldemar Wasiluk, również cytowany w komunikacie.

Victoria Dom jest jednym z deweloperów mieszkaniowych działających na rynku warszawskim. Obligacje spółki są notowane na Catalyst.

(ISBnews)

d21kzzm

Podziel się opinią

Share
d21kzzm
d21kzzm