Trwa ładowanie...
d3sbjv2

W grudniu grupa Comp powiększyła się o spółkę M2 Net

01.03. Warszawa (PAP) - W grudniu 2010 r. spółka Enigma Systemy Ochrony Informacji z grupy Comp kupiła za 11,5 mln zł 100 proc. akcji spółki M2 Net - podał Comp w raporcie za IV...

Share
d3sbjv2

01.03. Warszawa (PAP) - W grudniu 2010 r. spółka Enigma Systemy Ochrony Informacji z grupy Comp kupiła za 11,5 mln zł 100 proc. akcji spółki M2 Net - podał Comp w raporcie za IV kw.

W przypadku osiągniecia lub przekroczenia przez M2 Net kwoty 440 tys. zł zysku netto za 2010 r., zweryfikowanego przez biegłego rewidenta, Enigma dopłaci sprzedającemu 350 tys. zł.

M2 Net jest producentem zaawansowanych produktów do zabezpieczenia poczty elektronicznej, kontroli treści, ochrony przed atakami i spamem, tworzenia raportów i tajnej komunikacji, do archiwizowania i kontrolowania elektronicznych przesyłek.

Spółka podaje na swojej stronie internetowej, że jej oprogramowanie wykorzystują największe przedsiębiorstwa świata wg listy Fortune 500, w tym: producenci samochodów, najwięksi ubezpieczyciele w Kanadzie, korporacje chemiczne z USA, firmy z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii i RPA, a w Polsce takie firmy, jak: Kredyt Bank, Telewizja Polska, TVN, Benefia, Polkomtel, czy TP SA.(PAP)

gsu/ gor/

d3sbjv2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sbjv2
d3sbjv2