Trwa ładowanie...
d1o20cs
d1o20cs

W Investments podniosło prognozę przychodów na 2014 r., podtrzymało - zysku

Warszawa, 26.11.2014 (ISBnews) - W Investments podniosło prognozę przychodów ogółem na 2014 r. do 54,2 mln zł, przychodów ze sprzedaży do 16,83 mln zł i przychodów z działalności finansowej i pozostałej operacyjnej do 37,37 mln zł, podała spółka. Jednocześnie spółka podtrzymała prognozę zysku netto w wysokości 27,37 mln zł.
Share
d1o20cs

"Zarząd W Investments S.A. informuje, że w związku ze sprzedażą udziałów spółki zależnej oraz wypłatą dywidendy (...) zarząd podjął decyzję w sprawie podwyższenia prognozy (...). Podwyższenie prognozy dotyczy pozycji 'przychody ogółem', 'przychody ze sprzedaży' oraz 'przychody z działalności finansowej i pozostałej operacyjnej'" - czytamy w komunikacie.

Dotychczasowa prognoza zakładała: przychody ogółem w kwocie 32,04 mln zł; przychody ze sprzedaży w kwocie 13,30 mln zł; przychody z działalności finansowej i pozostałej operacyjnej w kwocie 18,74 mln zł.

"Spółka podtrzymuje opublikowane wcześniej prognozy dotyczące zysku netto. Spółka planuje osiągnięcie zysku netto w kwocie 27.370 tys. zł" - czytamy dalej.

d1o20cs

W Investments poinformowała dziś, że zgromadzenie wspólników W Investments Limited, cypryjskiej spółki zależnej, zdecydowało o wypłacie na rzecz W Investments 36,40 mln zł dywidendy w formie pieniężnej i akcjach. Jednocześnie W Investments poinformowało, że sprzedało 81% udziałów W Investments Limited za 120 mln zł na rzecz obywatelki Federacji Rosyjskiej.

Dom Maklerski W Investments S.A. jest niezależną firmą inwestycyjną, która oprócz licencji na prowadzenie działalności maklerskiej jest zarządzającym w trzech funduszach, które inwestują środki m.in. w ziemię rolną, Private Equity, ekskluzywne domy seniora. DM WISA jest częścią grupy W Investements S.A., która angażuje się w rozwijanie przedsięwzięć typu greenfield, jak również w inwestycje private equity oraz venture capital.

(ISBnews)

d1o20cs

Podziel się opinią

Share
d1o20cs
d1o20cs