Trwa ładowanie...

Weekendowe przerwy techniczne. Sprawdź, czy planuje je twój bank

Sobota i niedziela to ulubiony czas bankowych serwisantów, którzy właśnie wtedy zajmują się pracami modernizacyjnymi. Podobnie będzie w ten weekend.

Share
Weekendowe przerwy techniczne. Sprawdź, czy planuje je twój bank
Źródło: Fotolia
d4hr0x5

Już na piątek, 12 stycznia, prace serwisowe zaplanował Euro Bank. Od 23.35 do 1.30 w sobotę jego klienci nie będą mogli korzystać z bankowości internetowej ani z aplikacji mobilnej.

Przyszły tydzień też może się dla nich rozpocząć niezbyt udanie: od poniedziałku, 15 stycznia, nie będzie bowiem możliwy dostęp do bankowości internetowej i mobilnej Euro Banku z urządzeń ze starym oprogramowaniem. Jak tłumaczy bank, chodzi o dostępy do bankowości internetowej dla komputerów z systemem Windows XP oraz za pośrednictwem starszych wersji przeglądarek internetowych oraz do aplikacji mobilnej na smartfonach z systemem Android poniżej wersji 4.1.2.
- Równolegle konieczne jest zaktualizowanie aplikacji eurobank mobile do najnowszej wersji (min. 1.16.3) - przypomina bank.

Bankowość w kieszeni. Polacy coraz więcej operacji wykonują na smartfonie

Również w piątek dostępu do bankowości internetowej i mobilnej pozbawieni będą klienci Getin Banku. Przerwa związana z pracami konserwacyjnymi rozpocznie się o 23.00 i potrwa do 6.00 w sobotę.

d4hr0x5

Na 10-godzinną przerwę z korzystania z bankowości internetowej i mobilnej muszą się przygotować klienci Banku Zachodniego WBK. Prace modernizacyjne zaplanowano na sobotę. Mają potrwać od północy do 10.00.

Poważniejsze prace planuje ING Bank Śląski, jednak dopiero za tydzień - z 21 na 22 stycznia. Wtedy od północy do 5.00 rano w poniedziałek niedostępne będą wpłatomaty, płatności BLIK i Mastercard w telefonie, aplikacja na telefon Moje ING mobile, system ING Business i jego wersja mobilna, system CardsOnLine oraz system rozliczeń płatności natychmiastowych Express Elixir.

d4hr0x5

Podziel się opinią

Share
d4hr0x5
d4hr0x5