Trwa ładowanie...

Właściciele sklepów z dopalaczami chcą odszkodowań

Dawid B. właściciel sklepów z dopalaczami, nie zamierza dochodzić odszkodowania za zatrzymanie na 72 godziny. - Mój klient nie ma zastrzeżeń co do sposobu zatrzymania. Raczej nie będzie składał zażalenia na zatrzymanie i wniosku o odszkodowanie - mówi "Rzeczpospolitej" Bronisław Muszyński, adwokat Dawida B.

Właściciele sklepów z dopalaczami chcą odszkodowańŹródło: PAP
d2v8wsz
d2v8wsz

Tymczasem, jak dowiedziała się gazeta, coraz więcej właścicieli sklepów z dopalaczami, które zostały zamknięte po przeprowadzonej na początku października akcji Głównego Inspektora Sanitarnego i policji, składa odwołania od tej decyzji. - Wpłynęło 40 takich wniosków od właścicieli sklepów, w których handlowano dopalaczami - mówi Jan Bondar, rzecznik GIS.

Może ich być jednak więcej - pisze "Rzeczpospolita" - bo niektórzy dystrybutorzy zapowiadają, że będą się odwoływać bezpośrednio do sądów administracyjnych. - Sposób, w jaki zadziałał GIS, i medialne wystąpienia członków rządu świadczą o tym, że była to akcja polityczna. Trudno więc oczekiwać rzetelnego rozpatrzenia wniosku - tłumaczy jeden z dilerów dopalaczy.

d2v8wsz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2v8wsz