Trwa ładowanie...
dj1iowo

Work Service planuje dual listing na giełdzie w Londynie na przełomie 2015/ 2016

Warszawa, 31.08.2015 (ISBnews) - Work Service chce na przełomie 2015/ 2016 r. przeprowadzić techniczny dual listing akcji na giełdzie w Londynie, poinformował prezes spółki Tomasz Hanczarek.

Share
dj1iowo

"Naszym celem nadrzędnym będzie przejście z pozycji lidera regionu do bycia w czołowej 5 największych agencji zatrudnienia w Europie. Drogą do osiągnięcia tych celów będzie dalszy rozwój biznesu międzynarodowego oraz aktywne wejście na nowe rynki we Francji, Holandii i Wielkiej Brytanii. Pierwszym krokiem w tym kierunku będzie przeprowadzenie, na przełomie 2015 i 2016 roku, technicznego dual listingu naszych akcji na giełdzie w Londynie" - powiedział Hanczarek cytowany w komunikacie.

Work Service osiągnęło pozycję lidera rynkowego branży usług personalnych w Europie Środkowej. Z opracowania firmy badawczej Interconnection Consulting wynika, że firma posiada już 13,1% udziału wartościowego w całym regionie CEE TOP-5, w skład którego wchodzą: Polska, Rosja, Czechy, Słowacja i Węgry.

"Osiągnięcie pozycji lidera regionu Europy Środowej było naszym strategicznych celem, wyznaczonym w 2012 roku, po wejściu na GPW. Dziś możemy powiedzieć, że wypełniliśmy plan 2 lata przed tym terminem" - skomentował Hanczarek.

Work Service S.A. jest największą spółką sektora usług personalnych w Polsce i liderem w regionie CEE. Głównym inwestorem finansowym w Work Service jest fundusz private equity PineBridge Investments.

(ISBnews)

dj1iowo

Podziel się opinią

Share
dj1iowo
dj1iowo