Trwa ładowanie...
dcj5g2j
dcj5g2j

Wynik na instrumentach finans. Banku Handlowego za I kw. wyniósł ok. 46 mln zł

Warszawa, 06.04.2016 (ISBnews) - Wstępny wynik Banku Handlowego na handlowych instrumentach finansowych i rewaluacji za I kwartał 2016 roku wyniósł ok. 46 mln zł i będzie odbiegał od wyników z poprzednich kwartałów ze względu na niekorzystne zmiany w otoczeniu rynkowym, podał bank.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dcj5g2j

"Zgodnie ze wstępnymi danymi, bank osiągnął wynik na handlowych instrumentach finansowych i rewaluacji w wysokości około 46 mln zł. Ostateczny wynik na handlowych instrumentach finansowych i rewaluacji zostanie przekazany w skonsolidowanym raporcie za I kwartał 2016 roku" - czytamy w komunikacie.

Skonsolidowany raport za I kwartał 2016 roku zostanie przekazany do publicznej wiadomości 9 maja br.

W całym 2015 roku wynik na handlowych instrumentach finansowych i rewaluacji Banku Handlowego wyniósł 293,1 mln zł, co oznacza spadek o 89 mln zł r/r.

Citi Handlowy powstał z połączenia Banku Handlowego w Warszawie - najstarszego komercyjnego banku w Polsce i Citibank (Poland) S.A. W ofercie grupy kapitałowej oprócz klasycznych usług bankowych znajdują się usługi i produkty rynku kapitałowego oferowane przez dom maklerski oraz produkty leasingowe. Bank jest notowany na rynku głównym GPW od 1997 r.

(ISBnews)

dcj5g2j

Podziel się opinią

Share
dcj5g2j
dcj5g2j