Trwa ładowanie...
denrnv9

Wyniki Eurojackpot. Kumulacja rośnie dalej

W piątkowym losowaniu do wygrania było 205 mln zł. Niestety, tego dnia nikomu szczęście nie sprzyjało. To oznacza, że za tydzień do wygrania będzie 260 mln zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wielka kumulacja w Eurojackpot.
Wielka kumulacja w Eurojackpot. (Flickr, Fot: Tim Reckmann CC BY-SA 2.0)
denrnv9

W piątek odbyło się kolejne losowanie loterii Eurojackpot, czyli międzynarodowej loterii dostępnej również w Polsce. Do wygrania było 205 mln zł.

Czytaj: Dżekpot, czyli o Wojciechu, którego życie bajką się nie stało

Wylosowane liczby to: 7, 11, 19, 32, 43 oraz 2 i 8. Jak się okazało, nikomu, kto wziął udział w loterii Eurojackpot, nie udało się wytypować wszystkich właściwych liczb.

denrnv9

Co to oznacza? Główna wygrana wciąż czeka na zwycięzcę. Dodatkowo, rośnie kumulacja. Podczas kolejnego losowania, które odbędzie się w piątek 31 lipca, do wygrania będzie 260 mln zł.

W ostatnim losowaniu najwyższa wygrana w Polsce to 267 tys. zł. Kombinację czterech głównych liczb i dwóch poprawnie wytypowały dwie osoby. Aż 7 osobom zabrakło z kolei tylko jednej poprawnej liczby. To gracze m.in. z Niemiec czy Czech.

Dowiedz się: Jedno słowo w polisie i możesz sporo stracić. Jak nie dać się oszukać agentowi ubezpieczeniowemu?

Jak gra się w Eurojackpot? Zakłady można kupić w każdym punkcie sprzedaży LOTTO. Gra się na chybił trafił lub typuje własne liczby. Koszt zakłądu to 12,50 zł.

denrnv9

Obejrzyj: Pasywny i drewniany. Dwa domy w jednym pod Warszawą

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

denrnv9

Podziel się opinią

Share
denrnv9
denrnv9