Trwa ładowanie...

Z siłowni na wiceprezesa. A do byłej minister mówi "ciociu"

Nie wiadomo, czy to zdolności do zarządzania, czy polityczne koneksje w regionie doprowadziły Michała Stachowa z siłowni do Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego. Będzie zgarniał 20 tys. zł miesięcznie, jako wiceprezes.
Share
Michał Stachów został wiceprezesem Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego
Michał Stachów został wiceprezesem Dolnośląskiego Centrum Zdrowia PsychicznegoŹródło: Instagram / East News
d42vcnk

Michał Stachów znany jest na Dolnym Śląsku jako "Fit Master". 37-latek jest kulturystą i trenerem, teraz obejmie ważną funkcje. Jak informuje "Fakt", został wiceprezesem Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego. Będzie dostawał 20 tys. zł miesięcznie.

Czytaj też: Były rzecznik rządu w spółce skarbu państwa

"Fakt" wskazuje też, że Stachów od dziecka zna byłą minister, a obecnie posłankę PiS Elżbietę Witek. W połowie lutego widziani byli razem w jednej z dolnośląskich szkół na spotkaniu z kuratorem i władzami gminy.

d42vcnk

Stachów od 7 lat - razem z żoną - prowadzi siłownię w Jeleniej Górze. Lokalnej społeczności znany jest jako kulturysta, jednak nikt nie słyszał o jego sukcesach w zarządzaniu instytucjami ochrony zdrowia czy spółkami prawa handlowego. Jednak to właśnie on będzie współrządził Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego.

Obejrzyj: Protest niepełnosprawnych. Będzie powtórka

- Mój pracodawca wnikliwie przeanalizował zarówno nabyte przeze mnie wykształcenie, jak również posiadane doświadczenie - powiedział "Faktowi" Michał Stachów.

d42vcnk

Dodał, że "studiuje na kierunku MBA". Nie pochwalił się, że zaledwie od kilku miesięcy. Niechętnie mówi też o ponad 20-letniej znajomości z posłanką PiS Elżbietą Witek, ważną personą regionu dolnośląskiego. Rozmówcy "Faktu" twierdzą, że znajomość jest na tyle zażyła, iż zwraca się do niej per "ciociu".

Czytaj również: 13. emerytura w praktyce. Nie 934, a 888 zł na rękę

- Nie jesteśmy spokrewnieni. Znam pana Michała ponad 20 lat. Jego kompetencje oceniam bardzo wysoko. Na radę nadzorczą nie wpływałam, nikogo z niej nie znam - powiedziała w rozmowie z "Faktem" Elżbieta Witek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d42vcnk

Podziel się opinią

Share
d42vcnk
d42vcnk