Trwa ładowanie...
zatrzymanie jacka k.

Zatrzymanie Jacka K. przez CBA niemal na żywo w TVP. Na Twitterze rozgorzała dyskusja

O zatrzymaniu przez CBA Jacka K., wiceministra finansów w rządzie PO-PSL, błyskawicznie poinformowała TVP. Chwilę później telewizja publiczna miała już komentarze zaprzyjaźnionych publicystów oraz materiał wideo zmontowany z wielu archiwalnych ujęć.

Share
Zatrzymanie Jacka K. przez CBA niemal na żywo w TVP. Na Twitterze rozgorzała dyskusja
Źródło: East News, Fot: STANISLAW KOWALCZUK
dxze2s2

O zatrzymaniu, które miało mieć miejsce kilka minut po 7 rano w czwartek o 7:27 poinformowały Wiadomości TVP na Twitterze. O 7:28 informację tę przekazał na swoim twitterowym profilu także korespondent TVP w Berlinie Cezary Gmyz.

"Nieoficjalnie" podano, że zatrzymanie ma związek z aferą hazardową. Wkrótce informacje TVP potwierdził rzecznik CBA.

dxze2s2

Kilkanaście minut później na antenie TVP Info sprawę obszernie skomentowali publicyści związani z mediami przychylnymi formacji rządzącej - Michał Karnowski i Jerzy Jachowicz.

Już o 7:53 TVP Info wyemitowało kilkuminutowy materiał na temat Jacka K. i afery hazardowej. Znalazło się w nim dużo archiwalnych materiałów wideo.

Błyskawiczna reakcja TVP na zatrzymanie Jacka K. skłoniło wielu komentatorów do spekulacji, że TVP wcześniej dostała informację o planowanej akcji.

Pojawiły się spekulacje, że zatrzymanie ważnej postaci rządu PO-PSL to sposób na "przykrycie" najnowszych, niekorzystnych sondaży dla PiS.

dxze2s2

Podziel się opinią

Share
dxze2s2
dxze2s2