Trwa ładowanie...

Związkowcy z Lotosu zapłacą mniej. Mamy oficjalną listę z korzyściami

Jesień będzie przyjemna dla związkowców z Lotosu. Oni oraz ich bliscy będą mogli korzystać z pakietu zniżek. Dzięki karcie Lotos Biznes zapłacą mniej za paliwa, myjnie, oleje i płyny do spryskiwaczy oraz produkty z menu Cafe Punkt. Pełna lista korzyści poniżej.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Związkowcy z Lotosu zapłacą mniej. Mamy oficjalną listę z korzyściamiŹródło: Materiały prasowe, fot: Lotos
d2lah7j
d2lah7j

Zarządzający paliwową spółką podpisali porozumienie z centralą największego związku zawodowego w Polsce - NSZZ Solidarność. Od jesieni jej członkowie razem z rodzinami dostaną zniżki na produkty, które oferuje koncern. Ile dokładnie one wyniosą?

Taniej za paliwa, myjnie i jedzenie

W przypadku oleju napędowego i benzyny zniżka wyniesie 10 gr na litrze. Upust w przypadku LPG to 7 gr. Za paliwo ON Dynamic, a także benzynę bezołowiową 98 przyjdzie zapłacić o 15 gr mniej na litrze. Oleje i płyny do spryskiwaczy będą tańsze o 10 proc. Koszt skorzystania z myjni spadnie o 15 proc., a za gastronomię przyjdzie zapłacić o 10 proc. mniej niż dotychczas. Co ważne, te zniżki będą obowiązywać na wszystkich stacjach, ale bez stacji MOP.

Money.pl
Źródło: Money.pl

W przypadku stacji typu MOP zniżki będą jeszcze wyższe. Klienci zapłacą o 15 gr mniej za litr oleju napędowego i benzyny. W przypadku LPG obniżka wyniesie 12 gr. Na 20 gr rabatu na litrze będą mogły liczyć osoby kupujące ON Dynamic i benzynę bezołowiową 98. Związkowcy, którzy mają kartę Lotos Biznes zapłacą o 10 proc. mniej za gastronomię, a także za oleje i płyny do spryskiwaczy.

d2lah7j

Warunki korzystania z rabatów

To nie wszystkie ważne rzeczy. Posiadacze kart muszą pamiętać, że miesięczny limit wynosi 2 tys. zł. Uprawieni do posiadania zniżek będą mogli korzystać z kart przez 60 miesięcy. Jeden uczestnik będzie mógł mieć maksymalnie jedną kartę. Na każdym z dokumentów widnieć będzie imię i nazwisko właściciela. Co ważne, wymienione wyżej zniżki nie są darowane na zawsze. Firma Lotos zastrzegła sobie prawo do ich zmiany. Spółka będzie informować uczestników programu o wszelkich możliwych zmianach dotyczących warunków i wysokości stawek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2lah7j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lah7j