Trwa ładowanie...
d2zvvug
d2zvvug

Agnieszka Sadowska weszła w skład zarządu Agory

Warszawa, 01.03.2017 (ISBnews) - Agnieszka Sadowska dołączyła do zarządu Agory, gdzie będzie nadzorować segmenty Internet i Druk, piony Technologia i Czasopisma, dział BigData oraz działalność telewizyjną, podała spółka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2zvvug

"Agnieszka Sadowska jest związana ze spółką od 1999 r. [?] Od listopada 2013 r. z sukcesem kieruje rozwojem działalności telewizyjnej w Grupie Agora, w tym współpracą z Kino Polska TV przy rozwijaniu kanału filmowego Stopklatka TV. Jest członkiem zarządu spółki Stopklatka. Współtworzyła sukces spółki, która w niecałe 3 lata od uruchomienia osiągnęła rentowność" - czytamy w komunikacie.

Jednocześnie w ramach struktur Agory odpowiadała za skuteczne przeprowadzenie spółki przez proces koncesyjny i pozyskanie koncesji na nadawanie naziemnego kanału telewizyjnego Metro w ramach multipleksu 8 (MUX-8), podano również.

"Od 2016 r. jest prezesem zarządu spółki Green Content Sp. z o.o., która uzyskała koncesję na nadawanie kanału Metro. Stacja została uruchomiona 2 grudnia 2016 r. i od początku nadawania uzyskuje najlepsze wyniki spośród wszystkich kanałów telewizyjnych w ofercie MUX-8. Agnieszka Sadowska współuczestniczyła również w procesie pozyskania przez Agorę inwestora strategicznego do rozwoju kanału Metro" - czytamy dalej.
Agora jest m. in. wydawcą "Gazety Wyborczej" - największej polskiej gazety opiniotwórczej - oraz czasopism. Do grupy należą także serwisy internetowe, radiostacje, firma reklamy zewnętrznej AMS, operator kin Helios oraz Stopklatka TV. Spółka zajmuje się również koprodukcją i dystrybucją filmową.

(ISBnews)

d2zvvug

Podziel się opinią

Share
d2zvvug
d2zvvug