Trwa ładowanie...
d4uyx75

Arteria kupiła BPO Management za 3,8 mln zł

Warszawa, 31.08.2015 (ISBnews) - Arteria kupiła 100% udziałów spółki BPO Management od Casus Finanse S.A. z Wrocławia za kwotę 3,8 mln zł, podała spółka. 

Share
d4uyx75

"Umowa ma charakter warunkowy, których spełnienie, m.in. aneksowanie umów z kluczowym klientem jest warunkiem wpłaty środków przez Arterię i ostatecznego zamknięcia transakcji" - czytamy w komunikacie.

"BPO Management Sp. z o.o. jest spółką działającą w branży call. Posiada około 150 stanowisk telemarketingowych, specjalizuje się w realizacji kontraktów w obszarze obsługi klienta. Obsługuje branże strategiczne z punktu widzenia dalszych planów rozwoju Arterii. Jeśli transakcja zakończy się po naszej myśli, ilość posiadanych stanowisk w grupie wzrośnie do blisko 2 200" - komentuje wiceprezes Arterii Wojciech Glapa, cytowany w komunikacie.

Umowa na zakup udziałów BPO Management jest drugą umową zawartą przez Arterię w ostatnich dniach. W zeszłym tygodniu spółka podała komunikat o ostatecznym zamknięciu, kosztem 9 mln zł transakcji z grupą Orange na zakup Contact Center Sp. z o.o.

Arteria to grupa kapitałowa specjalizująca się w usługach outsourcingowych. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2006 r. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 149,5 mln zł w 2014 r.

(ISBnews)

d4uyx75

Podziel się opinią

Share
d4uyx75
d4uyx75