ycipk-33hyzn

Będą problemy z kartami i bankomatami. Prace techniczne zapowiada aż siedem banków

Ciężkie dni dla klientów dużych banków. Zapowiadają one poważne prace techniczne. Mogą pojawić się problemy nie tylko z płaceniem kartą czy z wybieraniem gotówki, ale nawet z zalogowaniem się na konto.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aż siedem banków zapowiada problemy - mają się rozpocząć już w nocy z czwartku na piątek
Aż siedem banków zapowiada problemy - mają się rozpocząć już w nocy z czwartku na piątek (Fotolia)
ycipk-33hyzn

Ze względu na prace serwisowe, problemów powinni się spodziewać klienci przynajmniej siedmiu banków i instytucji finansowych. Przed tymczasowymi kłopotami przestrzegają już EnveloBank, Eurobank, ING Bank Śląski, mBank, Orange Finanse, Nest Bank i Toyota Bank. Prace serwisowe w niektórych bankach rozpoczną się już w nocy z czwartku 13 września na piątek. Do niedzieli klienci muszą się uzbroić w cierpliwość.

Polski fintech szansą dla gospodarki. Nie brakuje jednak barier rozwoju. Zobacz wideo:

ycipk-33hyzn

Problemy z kartami i bankomatami. Zobacz, kiedy banki zapowiadają prace serwisowe

Na przykład klienci Eurobanku oraz Nest Banku powinni się przygotować na to, że serwis internetowy ich banku nie będzie działał od północy do 4 nad ranem w piątek. W następną noc prace zapowiada natomiast mBank. Od godziny 2 w nocy 16 września aż do 6 nie będzie można ani wypłacić pieniędzy z bankomatu, ani zapłacić kartą. W nocy ponadto można się spodziewać problemów z zalogowaniem się na konto - zarówno przez stronę, jak i przez serwis mobilny. Pracowita noc zapowiada się wtedy również dla działu technicznego EnveloBanku. Klienci muszą się zatem przygotować na kłopoty z kartami płatniczymi od północy aż do godziny 5 nad ranem.

Czytaj też: Sztuka agresywnych negocjacji. Czyli rzecz o reklamacji w bankach

Kolejna noc - z 16 na 17 września - to z kolei problemy techniczne w ING Banku Śląskim. Mogą wystąpić problemy z logowaniem się na konta czy z płatnościami. Toyota Bank przygotowuje z kolei swoich klientów na problemy z infolinią 14 września, problemy mogą mieć też klienci usługi Orange Finanse w nocy z 15 na 16 września.

ycipk-33hyzn

Przeczytaj także: Dzięki niemu możemy dziś wysyłać maile w Polsce. Pomóżmy Tadeuszowi uratować syna

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-33hyzn

ycipk-33hyzn
ycipk-33hyzn