Trwa ładowanie...
d22c1sv

Biedronka kontratakuje. Sieć szuka dla siebie nowych możliwości

Biedronka szuka chętnych do współpracy. Franczyzobiorcą może być właściciel lokalu w małej miejscowości, który ma też odpowiednie środki, by zainwestować w biznes. Biedronka też raźniej rusza w tym kierunku, a Dino we wsiach i miasteczkach już jest.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Biedronka czeka na oferty od potencjalnych franczyzobiorców.
Biedronka czeka na oferty od potencjalnych franczyzobiorców. (East News)
d22c1sv

Biedronka ogłosiła, że szuka partnerów biznesowych z lokalem i pieniędzmi w miejscowościach od 3 do 5 tys. mieszkańców. Sieć obiecuje, że sklep wyposaży, towar dostarczy i powie jak sprzedawać. Sieć sklepów franczyzowych Biedronki ma być nieco inna od swoich większych oryginałów.

- Sklepy naszych partnerów będą sprzedawać towar pochodzący z magazynu centralnego Biedronki. Wyjątek stanowi pieczywo, które jest dostarczane przez lokalnych dostawców - mówi Ewa Micińska, dyrektor ds. rozwoju biznesu w sieci Biedronka, cytowana przez DlaHandlu.pl.

Obejrzyj: PKN Orlen rozgląda się za nowymi stacjami poza Polską. "Ciągle monitorujemy rynek"

W nowo otwieranych sklepach franczyzowych będzie też można kupować przy ladzie. Będą tam świeże mięso, wędliny i sery. Biedronka posiada w całej Polsce niemal 3 tys. sklepów, ale tylko 70 z nich działa na zasadzie franczyzy.

d22c1sv

Jak już pisaliśmy, żabka gwarantuje z kolei 15 tys. zł przychodu i w ten sposób próbuje przyciągnąć nowych franczyzobiorców. Zainteresowanie z tej oferty korzystać będą przez pierwsze pół roku współpracy.

Na tym rynku prężnie też rozwija się polska sieć Dino, która odważnie rzuciła rękawicę największym. Aby się dostosować, Biedronka i Lidl modernizują swoje placówki. A to właśnie w małych wsiach i miasteczkach Dino jest najmocniejsze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d22c1sv

Podziel się opinią

Share

d22c1sv

d22c1sv