Trwa ładowanie...
dy7oz2m
dy7oz2m

Boryszew ma porozumienie ws. zbycia działki w Warszawie za ok. 100 mln zł

Warszawa, 17.06.2016 (ISBnews) -  Eastside - Bis (spółka pośrednio zależna Boryszewa) ma porozumienie z podmiotem działającym w branży deweloperskiej dotyczące warunków sprzedaży prawa użytkowania wieczystego działki położonej w Warszawie przy ulicy Łuckiej 7/9 za ok. 100 mln zł, podał Boryszew.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dy7oz2m

"Porozumienie określa w szczególności zasady współpracy, komunikacji oraz harmonogram procesu sprzedaży nieruchomości na rzecz kupującego. Zgodnie z porozumieniem cena sprzedaży nieruchomości wraz z pozwoleniem na budowę została ustalona na około 100 mln zł netto, a planowane zamknięcie transakcji powinno nastąpić w III kwartale 2016 roku" - czytamy w komunikacie.

Zawarcie porozumienia związane jest z nie dojściem do skutku realizacji umowy przedwstępnej sprzedaży nieruchomości z 10 listopada 2015 roku, co związane było z brakiem pozyskania przez podmiot, z którym umowa przedwstępna została zawarta środków na finansowanie transakcji zakupu, podano również.

Grupa Boryszew to międzynarodowy koncern z branży automotive, posiadający ok. 20 zakładów w 8 krajach na 3 kontynentach i zatrudniający 8 tys. pracowników. Do grupy należą m. in. grupa Maflow, AKT, Theyson oraz Elana, a także należące do grupy Impexmetal Huta Aluminium Konin, Hutmen, Baterpol FŁT czy ZM.

(ISBnews)

dy7oz2m

Podziel się opinią

Share

dy7oz2m

dy7oz2m