Trwa ładowanie...
d72gjya

Budimex Dromex ma dwa kontrakty łącznie na 78,8 mln zł

21.11.Warszawa (PAP) - Budimex Dromex, spółka należąca do
Budimeksu, podpisał dwa kontrakty o łącznej wartości 78,8 mln zł -
podała spółka w komunikacie.


W...

d72gjya
d72gjya

21.11.Warszawa (PAP) - Budimex Dromex, spółka należąca do Budimeksu, podpisał dwa kontrakty o łącznej wartości 78,8 mln zł - podała spółka w komunikacie.

W ramach kontraktu, podpisanego z Uniwersytetem Medycznym w Lublinie, spółka wybuduje Teoretyczne Zakłady Naukowe III Uniwersytetu Medycznego. Wartość kontraktu to 36,55 mln zł.

Prace mają się rozpocząć 26 listopada tego roku. Po dwóch latach budynek zostanie oddany do użytku.

Z kolei w konsorcjum z firmą T4B spółka podpisała kontrakt z Lubelskim Zarządem Przejść Granicznych w Chełmie o wartości 42,24 mln zł. Konsorcjum, w którym większościowy udział ma Budimex Dromex zbuduje m.in. budynek łącznika, wiatę przy budynku "A", budynek sanitarny, budynek kontroli specjalnej oraz pawilony kontrolne straży granicznej i służby celnej.

d72gjya

"Kontrakt obejmuje także budowę dróg wewnętrznych i nasypów, sieci wodociągowej, chłodniczej, sieci c.o. i c.c.w., kanalizacji deszczowej, sanitarnej i ogrodzenia. Kolejne prace związane z realizacją projektu to wykonanie teletechnicznych systemów bezpieczeństwa i wspomagania odprawy celnej, zadaszenia nad pasami odpraw, budowa stacji transformatorowej i zespołu prądotwórczego, linii elektrycznych NN i SN, wykonanie okablowania strukturalnego - sieci telefonicznych i komputerowych, oświetlenia terenu, w tym także przeszkodowego, demontaż starego i budowa nowego masztu radiowego" - napisano w komunikacie.

Prace rozpoczną się 24 listopada i potrwają do 23 lutego 2010 roku.(PAP)

pel/ osz/

d72gjya
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d72gjya