Trwa ładowanie...
d3sbjv2

Comp widzi korzystne perspektywy działalności w dalszej części 2011 roku

...

Share
d3sbjv2

17.05. Warszawa (PAP) - Comp po wynikach za I kw. widzi korzystne perspektywy działalności w dalszej części 2011 roku - podała spółka w komunikacie prasowym.

"Poza bardzo dobrymi wynikami pierwszego kwartału widzimy korzystne perspektywy działalności w dalszej części roku. Część nowych zleceń na ten okres niedawno pozyskaliśmy (m.in. Wrota Łodzi), widać też obiecujące perspektywy sprzedażowe w bezpieczeństwie, np. prasa informowała m.in. o najniższej cenowo ofercie Enigmy na SWD PRM" - powiedział cytowany w komunikacie prasowym Jacek Papaj, prezes Compu.

"Niewykluczone, że pozyskamy ciekawe kontrakty integracyjne np. jesteśmy jedyną spółką giełdową która nadal walczy o kontrakt w PGE. Mamy największą w historii wartość kontraktów utrzymaniowych oraz poprawione wyniki działalności serwisowej. To wszystko daje podstawy do kontynuacji bardzo dobrych wyników w dalszej części roku" - dodał.

W I kw. 2010 r. zysk netto Comp przypisany akcjonariuszom jednostki dominującej wzrósł do 5,4 mln zł z 4,48 mln zł rok wcześniej (0,34 mln zł straty netto po korekcie o wyniki ze sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa). Zysk operacyjny wyniósł w I kw. 2011 r. 4,6 mln zł wobec 1,3 mln zł straty operacyjnej w analogicznym okresie 2010 r., a przychody wzrosły do 53,83 mln zł z 41,01 mln zł.(PAP)

gsu/ asa/

d3sbjv2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sbjv2
d3sbjv2