Trwa ładowanie...

Coraz mniej stacji Statoil. Do końca marca znikną zupełnie

Połowa z ponad 350 stacji Statoil w Polsce funkcjonuje już pod nazwą Circle K. Zakończenie całego procesu zmiany marki planowane jest na koniec marca 2018 r.

Coraz mniej stacji Statoil. Do końca marca znikną zupełnieŹródło: Materiały prasowe
d3vkkjp
d3vkkjp

Nowe logo widnieje już m.in. na stacjach w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, we Wrocławiu i na Górnym Śląsku. W ostatnich dniach zakończył się również rebranding stacji w woj. kujawsko-pomorskim. Do końca roku nazwę zmienią stacje na Pomorzu. W styczniu i lutym przyjdzie kolej na Polskę Wschodnią – stacje pod logo Circle K będą otwierane m.in. w Białymstoku, Lublinie czy Rzeszowie.

Zobacz teź: Oto, co składa się na cenę paliwa, którą widzimy na dystrybutorze

- Rebranding stacji prowadzony na tak wielką skalę to jedno z największych wyzwań w trakcie naszej blisko 25-letniej obecności w Polsce. Mając za sobą połowę tego procesu, możemy pokusić się już o pierwsze wnioski dotyczące tego, jak klienci odbierają markę Circle K. (...) Udało nam się utrzymać lojalną grupę klientów i doprowadzić do tego, że nowa marka przyciąga zainteresowanie zupełnie nowych odbiorców naszej oferty – komentuje Michał Ciszek, prezes Circle K Polska.

W Europie marka Circle K działa w Skandynawii (Norwegia, Szwecja i Dania) oraz w państwach bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia). Zmiana logotypu na stacjach w Polsce nie będzie miała wpływu na obowiązujące umowy z klientami, partnerami czy dostawcami firmy.

d3vkkjp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vkkjp