Trwa ładowanie...
euro 2016

Cyfrowy Polsat zabrał ZDF i Das Erste. Fani piłki nożnej zrozpaczeni

W serwisach społecznych Cyfrowego Polsatu abonenci ciskają ze wściekłości gromami, ale firmy to nie rusza. Jej przedstawiciele twierdzą tylko, że aktualnie stacje te nie są częścią oferty Cyfrowego Polsatu.

Share
Cyfrowy Polsat zabrał ZDF i Das Erste. Fani piłki nożnej zrozpaczeni
Fot: PAP/EPA
d2cboqd

Dostępne na Cyfrowym Polsacie niemieckojęzyczne kanały ZDF i Das Erste, które transmitowały mecze Euro 2016, właśnie zostały wyłączone. Wściekli klienci krytykują telewizję Zygmunta Solorza-Żaka.

W serwisach społecznych Cyfrowego Polsatu abonenci ciskają ze wściekłości gromami, ale firmy to nie rusza. Jej przedstawiciele twierdzą tylko, że aktualnie stacje te nie są częścią oferty Cyfrowego Polsatu - informują wirtualnemedia.pl.

O problemie z obejrzeniem wszystkich meczów Mistrzostw Europy u polskich operatorów bez uiszczania dodatkowej opłaty pisaliśmyjuż w niedzielę i we wtorek.

d2cboqd

Agnieszka Popławska z Federacji Konsumentów twierdziła w rozmowie z money.pl, że wyłączenie sygnału oznacza złamanie umowy pomiędzy konsumentem a sieciami kablowymi czy platformami cyfrowymi.

Jednak w czwartek Cyfrowy Polsat się tym nie przejmuje. Jak pisze jeden z abonentów za pośrednictwem mediów społecznościowych, na jego pytanie o zniknięcie ZDF, firma kazała mu się skontaktować z Niemcami.

Polsat zarabia na Euro krocie. Aby obejrzeć wszystkie mecze w Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD, trzeba zapłacić 99 zł. Dostęp wykupiło już ponad 400 tys. osób. Szczyt sprzedażowy miał miejsce w ostatni weekend, tuż po rozpoczęciu turnieju.

d2cboqd

Podziel się opinią

Share
d2cboqd
d2cboqd