Trwa ładowanie...
sklep

Delikatesy Lawaro. Na Pomorzu powstała nowa sieć sklepów

Na razie zakupy w nowym markecie mogą zrobić tylko mieszkańcy trzech pomorskich miast - Gdańska, Chwaszczyna, a od kilku dni również Dziemian pod Kościerzyną.

Share
Delikatesy Lawaro. Na Pomorzu powstała nowa sieć sklepów
Fot: Delikatesy Lawaro/Facebook
dn5p7fl

Może to jeszcze nie ta skala co Biedronka czy Lidl, ale na polskim rynku pojawiła się kolejna sieć sklepów spożywczych pod nazwą Delikatesy Lawaro. Na razie zakupy w nowym markecie mogą zrobić tylko mieszkańcy trzech pomorskich miast - Gdańska, Chwaszczyna, a od kilku dni również Dziemian pod Kościerzyną.

Swoją działalność Delikatesy Lawaro rozpoczęły od sklepu w podsopockim Chwaszczynie. Na początku czerwca sieć otworzyła drugą placówkę, tym razem już w większym mieście. Zakupy mogli w niej robić mieszkańcy Gdańska. Z kolei w ubiegłą środę otwarty został market w miejscowości Dziemiany pod Kościerzyną.

"Nasze Sklepy to wynik długoletniego doświadczenia (...), poznania wartości polskiego produktu, ale przede wszystkim wynik skumulowania informacji oraz wiedzy przekazanej przez Naszych Klientów" - informuje sieć na swojej stronie internetowej.

dn5p7fl

Delikatesy Lawaro chwalą się, że stoi za nimi stuprocentowo polski kapitał i najbardziej "lubią polskie produkty".

dn5p7fl

Podziel się opinią

Share
dn5p7fl
dn5p7fl