Trwa ładowanie...
d203fh6

Dent-a-Medical zadebiutuje na NewConnect 17 grudnia

...

d203fh6
d203fh6

15.12. Warszawa (PAP) - Sieć klinik stomatologicznych Dent-a-Medical zadebiutuje na rynku NewConnect 17 grudnia 2009 r. - podała spółka w komunikacie prasowym.

W listopadzie spółka przeprowadziła prywatną emisję akcji, z której pozyskała 0,8 mln zł, a oferującym był Wrocławski Dom Maklerski SA.

"Będziemy się rozwijać głównie poprzez budowę sieci franczyzowej. W ciągu dwóch-trzech lat w jej skład powinno wejść do 200 placówek na terenie całego kraju. Dzięki temu będziemy w stanie zdobyć istotną część rynku usług medycznych B2B, oferując jednocześnie usługi również klientom indywidualnym" - powiedział cytowany w komunikacie prezes, Mariusz Andrych.

Obecnie spółka posiada kliniki we Wrocławiu i Warszawie, ale jeszcze w tym roku można spodziewać się pierwszych listów intencyjnych związanych z wchodzeniem do sieci placówek franczyzowych.

d203fh6

"Rynek, na którym działamy jest bardzo rozdrobniony, co w istocie oznacza olbrzymie możliwości rozwoju w ramach partnerskiego modelu współpracy. Pierwsze umowy związane z rozwojem sieci podpiszemy prawdopodobnie już w grudniu, a kolejne w I i II kwartale przyszłego roku. W tym czasie chcemy nawiązać współpracę z około 20 podmiotami. Kolejne 40 placówek powinno dołączyć do końca 2010 roku" - powiedział Andrych.

Dent-a-Medical to sieć specjalistycznych klinik stomatologicznych oferująca kompleksową opiekę dentystyczną zarówno dla pacjentów indywidualnych, jak i w ramach abonamentów firmowych.(PAP)

bas/ ana/

d203fh6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d203fh6