Trwa ładowanie...
coca-cola

Fuzetea to nowość od Coca-Coli w Polsce. Zastępuje dobrze znaną markę

Napoje herbaciane marki Fuztea to nowość w portfolio Coca-Coli w Polsce. Zastąpią w ofercie firmy markę Nestea, do której prawa przejęła firma Hoop Polska.

Share
Fuzetea to nowość od Coca-Coli w Polsce. Zastępuje dobrze znaną markę
Źródło: Youtube.com, Fot: screen
d1ejc8p

Koniec 2017 r. i początek 2018 r. to spore zmiany w ofercie firmy Coca-Cola. Jak informowaliśmy już w Wirtualnej Polsce, ze sklepowych półek w Polsce znika popularny napój Cherry, a zastępuje go wersja bez cukru.

Firma podkreśla, że od lat ogranicza cukier w swoich produktach. "W kilku krajach, jak choćby Francji, Wielkiej Brytanii i Beneluksie, Coca-Cola wspiera lokalne akcje na rzecz ograniczenia zawartości kalorii i cukru w produktach. Teraz do tego grona dołączyła Polska" - poinformowała w komunikacie.

Po zmianach w Cherry przyszła pora na kolejną nowość. Wraz z końcem roku Coca-Coli wygasła umowa na produkcję i dystrybucję w Polsce napoju herbacianego Nestea. Prawa do niego przejęła firma Hoop Polska. Amerykański koncern zastąpi go marką Fuztea.

Zobacz także: Coca-cola przyspiesza opalanie? Niebezpieczny trend trafił na plaże!

To również napój na bazie mrożonej herbaty, oferowany w pięciu wariantach smakowych. Wśród nich: czarna herbata z brzoskwinią i nutką hibiskusa lub cytryną i trawą cytrynową bądź zielona herbata z mango i rumiankiem.

Coca-Cola podkreśla, że napój przyjął się już na 52 rynkach. W Brazylii, Meksyku, Ekwadorze, Izraelu i Kazachstanie jest liderem sprzedaży napojów herbacianych.

d1ejc8p

Podziel się opinią

Share
d1ejc8p
d1ejc8p