Trwa ładowanie...
d3r1z3i
market
29-01-2009 09:36

Galeria Ostrovia wciąż ma miejsce dla supermarketu

Budowana w Ostrowie Wielkopolskim galeria handlowa podpisała umowy z kolejnymi najemcami. Wciąż jednak jest wolne miejsce dla głównego najemcy sklepu spożywczego.

d3r1z3i
d3r1z3i

Galeria Ostrovia w Ostrowie Wielkopolskim komercjalizowana jest przez Cushman & Wakefield. Ostatnio pozyskała ona nowych najemców. Do podpisanych wcześniej umów, gwarantujących obecność w centrum marek takich jak OBI, Rossmann, Martes Sport dołączyły umowy z H&M (1.597 mkw), Media Expert (2.071 mkw) oraz firmą Deichmann (515 mkw.).

Inwestorem i deweloperem obiektu jest firma Zakład Budowlano Remontowy BUDREM Sp. J.. Obiekt ma prawomocne pozwolenie na budowę. Jego oddanie do użytku planowane jest na ostatni kwartał 2009 r. Powierzchnia całkowita galerii wyniesie 42.000 mkw., a powierzchnia najmu 36.000 mkw. Planowana powierzchnia supermarketu który wciąż czeka na najemcę toc7.500 mkw. Cały jednokondygnacyjny budynek pomieści około 100 sklepów, punktów gastronomicznych i usługowych. Przewidywana liczba miejsc parkingowych wynosi 1.300.

Pierwszy taki obiekt w Ostrowie

Galeria Ostrovia będzie pierwszym nowoczesnym centrum handlowym w Ostrowie Wielkopolskim. Obszar bezpośredniego oddziaływania inwestycji według danych C&W obejmuje 117.300 potencjalnych klientów. Obiekt zlokalizowany będzie obok drogi krajowej 25 i budowanej obwodnicy Ostrowa dla drogi ekspresowej S11. Galeria Ostrovia będzie dysponować zintegrowaną nowoczesną przestrzenią handlową.

Deweloperem galerii jest Zakład Budowlano Remontowy Budrem sp. zo.o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w samodzielnej realizacji wysokobudżetowych projektów w zakresie budownictwa przemysłowego. Od momentu założenia w 1990 roku firma się koncentruje przede wszystkim na budowie takich struktur, jak hale przemysłowo- magazynowe, obiekty handlowe czy stacje paliw.

d3r1z3i

Projekt Galerii Ostrovia stworzyło biuro architektoniczne PENTAGRAM Architekci Sp. z o.o., które świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, doradztwa technicznego oraz prowadzenia procesu inwestycyjnego w budownictwie. Firma funkcjonuje w oparciu o bogate doświadczenia zawodowe swoich założycieli – architektów zdobyte m.in. w Polsce, Austrii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Katalog projektów i i realizacji wykonywanych w kraju i za granicą z udziałem lub poprzez Pentagram zawiera pełna gamę inwestycji z dziedziny budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz budownictwa przemysłowego. Autor: JS

d3r1z3i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3r1z3i