Trwa ładowanie...
d2npvq3
d2npvq3

Grupa Waryński i Polnord mają pozwolenie na użytkowanie I etapu Stacji Kazimierz

Warszawa, 06.04.2016 (ISBnews) - Pierwszy etap Stacji Kazimierz, inwestycji realizowanej przez Grupę Waryński i Polnord, uzyskał prawomocne pozwolenie na użytkowanie, podano w komunikacie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2npvq3

"W ramach projektu przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli powstało 179 mieszkań o powierzchni od 27 do 91 m2 oraz 5 lokali handlowo-usługowych. Inwestorzy rozpoczęli już procedurę przekazywania kluczy do mieszkań pierwszym lokatorom" - czytamy w komunikacie.

"Stacja Kazimierz jest projektem, który doskonale oddaje bardzo złożony charakter warszawskiej Woli. [?] Projekt od momentu rozpoczęcia sprzedaży cieszył się dużą popularnością, co spowodowało, że w chwili oddania budynku do użytku pozostały dostępne zaledwie 3 mieszkania. Jesteśmy przekonani, że pierwszy etap Stacji Kazimierz będzie wizytówką całego kompleksu, a [?] kolejne fazy projektu powtórzą jego sukces" - powiedział prezes Waryński S.A. Grupa Holdingowa Jarosław Jankowski, cytowany w komunikacie.

Generalnym wykonawcą tej fazy projektu była firma Budimex.

d2npvq3

"Jesteśmy przekonani, że terminowość i wysoka jakość, z jaką przygotowaliśmy pierwszą fazę osiedla, przełoży się również na popularność jego dalszych etapów. Sprzedaż mieszkań w drugim, realizowanym obecnie etapie już przekroczyła 50%" - powiedziała dyrektor sprzedaży i marketingu Polnordu Wioletta Kleniewska, cytowana w komunikacie.

W ofercie Grupy Waryński i Polnordu pozostają także lokale drugiej fazy inwestycji. W jej ramach powstanie 111 mieszkań o powierzchniach od 35 do 106 m2. Zakończenie prac budowlanych drugiej fazy inwestorzy zaplanowali na I kw. 2017 r. Docelowo, w ramach całego projektu przy ul. Jana Kazimierza powstanie ok. 650 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 44 tys. m2.
Polnord S.A. to firma typu holdingowego. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Obecnie realizowane są projekty deweloperskie m.in. w: Warszawie, Trójmieście, Szczecinie i Łodzi. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r.

(ISBnews)

d2npvq3

Podziel się opinią

Share
d2npvq3
d2npvq3