Trwa ładowanie...
d2ncof8

GTC: Wynajem Galerii Północnej i Wilanów wynosi obecnie odpowiednio 31% i 25%

Warszawa, 23.03.2015 (ISBnews) - Globe Trade Center (GTC) osiągnęło na obecną chwilę odpowiednio 31% i 25% poziomu komercjalizacji szykowanych przez dewelopera stołecznych projektów Galerii Północnej i Galerii Wilanów, poinformował zarząd spółki.

Share
d2ncof8

"W 2014 r. osiągnęliśmy również kolejne kamienie milowe na drodze do realizacji Galerii Wilanów i Galerii Północnej, naszych dwóch flagowych inwestycji w Polsce. Ukończyliśmy żmudny proces kompletowania ziemi pod Galerię Północną i złożyliśmy wnioski o pozwolenie na budowę obu projektów. Wniosek dotyczący Galerii Północnej został przyjęty przez władze i aktualnie jest w trakcie rozpatrywania. Jesteśmy gotowi do rozpoczęcia prac budowlanych natychmiast po tym, jak tylko otrzymamy stosowne pozwolenia" - napisał zarząd GTC w liście do akcjonariuszy.

GTC podkreśliło, że poczyniło "znaczące postępy" w kierunku komercjalizacji obu projektów. Zawarto umowy z popularnymi liderami branży handlowej, takimi jak H&M czy marki wchodzące w skład grupy LPP.

"Zawarliśmy też kontrakty z Carrefour i Cinema City, którzy będą odpowiednio operatorem spożywczym i kinowym w obu galeriach. Wszystkie powyższe spółki są kluczowymi najemcami dla obu projektów, którzy przyciągną zarówno klientów jak i kolejnych najemców. Obecnie Galeria Północna i Galeria Wilanów są wynajęte w odpowiednio 31% i 25%, co na tym etapie jest dla nas zadowalającym wynikiem" - ocenił zarząd GTC.

d2ncof8

"Jesteśmy pewni, że współczynniki przednajmu wzrosną, kiedy tylko zdobędziemy pozwolenia na budowę oraz jeszcze bardziej zwiększą się, kiedy rozpoczniemy prace budowlane. Kiedy to się stanie, wartość tych projektów zacznie znajdować odzwierciedlenie w naszych księgach finansowych" - podsumował zarząd GTC w liście.

Grupa GTC jest wiodącym deweloperem w regionie CEE i SEE, obecnie działa w Polsce, Rumunii, Chorwacji, Serbii, Bułgarii, Czechach, Rosji, na Słowacji, Węgrzech i Ukrainie.

(ISBnews)

d2ncof8

Podziel się opinią

Share
d2ncof8
d2ncof8