Trwa ładowanie...
d3p3vsv

IMC sfinalizowało akwizycję; wartość transakcji 39,8 mln USD

14.02. Warszawa (PAP) - Industrial Milk Company (IMC) sfinalizowało przejęcie spółki na Ukrainie, które powiększy jej bank ziemi o 38 tys. ha i zwiększy zdolności magazynowe o 115...
Share
d3p3vsv

14.02. Warszawa (PAP) - Industrial Milk Company (IMC) sfinalizowało przejęcie spółki na Ukrainie, które powiększy jej bank ziemi o 38 tys. ha i zwiększy zdolności magazynowe o 115 tys. ton - podało IMC w komunikacie. Wartość transakcji wyniosła 39,8 mln USD.

Przejmowane przedsiębiorstwo jest położone w regionie Czernichowa. Wśród jego aktywów jest m.in. 6 tys. zwierząt hodowlanych, w tym 2 tys. krów mlecznych.

"Przejęte przedsiębiorstwo pasuje do istniejącego modelu biznesowego Industrial Milk Company z powodu korzystnej lokalizacji banku ziemi, podobnej struktury zasiewów i dostępnych zdolności magazynowych, które są wystarczające dla takiego banku ziemi" - napisano w komunikacie.

Obecnie Industrial Milk Company zarządza bankiem ziemi o powierzchni 120,7 tys. hektarów. Zdolności magazynowe zwiększyły się do 338 tys. ton. (PAP)

pel/ jtt/

d3p3vsv

Podziel się opinią

Share
d3p3vsv
d3p3vsv