Trwa ładowanie...
d1vpvr7

Indata dostarczy sprzęt dla Policji za szacunkowo 11,2 mln zł netto

Warszawa, 02.02.2017 (ISBnews) - Grupa Indata wygrała przetarg na dostawę sprzętu informatycznego dla Komendy Głównej Policji. Szacowana wartość dostaw realizowanych w najbliższych 12 miesiącach zamknie się kwotą 11,2 mln zł netto, podała spółka.

Share
d1vpvr7

"Indata w ramach realizacji zamówienia dostarczy dla policji komputery PC oraz monitory LED. Pozyskanie tak dużego kontraktu ma strategiczne znaczenie dla rozwoju jednej z linii biznesowych Grupy" - czytamy w komunikacie.

"Spółki działające w ramach linii Indata Systems mają znaczący udział w przychodach całej Grupy, więc zależy nam na umacnianiu i rozwoju tego obszaru. W tym roku duży nacisk chcemy położyć na mocniejsze zaznaczenie obecności na trudnym rynku public i pozyskany kontrakt dla Policji jest pierwszym krokiem w realizacji tych założeń" - powiedział prezes Grzegorz Czapla, cytowany w komunikacie.

Dodał, że w tym roku Indata będzie również pracować nad umacnianiem pozycji w obszarze usług IT dla energetyki, gdzie Grupa ma już mocne referencje, a które powinny ułatwiać pozyskiwanie nowych zleceń. W przeszłości spółki z Grupy realizowały kontrakty m.in. dla Grupy Tauron, wskazano również.

d1vpvr7

Indata jest holdingiem spółek informatycznych notowanym na GPW. Działalność Grupy skupia się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych wspierających rozwój biznesu klientów. Swoją wartość na rynku IT buduje w oparciu o szerokie portfolio usług, wykwalifikowany i zespół ponad 220 specjalistów. Ma na koncie ponad 1 tys. zrealizowanych projektów. Spółka jest notowana na GPW od kwietnia 2015 r.

(ISBnews)

d1vpvr7

Podziel się opinią

Share
d1vpvr7
d1vpvr7