Trwa ładowanie...
dmvl3yp

Jadalne owady coraz popularniejsze. Sprawdziłam, jak smakują świerszcze z marketu

Szarańcza wędrowna, konik polny, a może świerszcz? Producenci owadów jadalnych przekonują, że spożywanie tego typu produktów to dbanie o zdrowie i środowisko. Można je kupić nie tylko w internecie, ale od niedawna także w jednym z popularnych marketów. Sprawdziłam, jak smakują i ile kosztują.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Producenci przekonują, że jedzenie owadów to nie tylko ogromna korzyść dla zdrowia, ale również dla naszej planety.
Producenci przekonują, że jedzenie owadów to nie tylko ogromna korzyść dla zdrowia, ale również dla naszej planety. (WP)
dmvl3yp

Jeżeli myśleliście, że nic was już nie zdziwi w kwestii żywności, to możecie jednak być zaskoczeni. Jakiś czas temu jedna z popularniejszych sieci handlowych postanowiła wprowadzić do swojej oferty produkty ze świerszczy.

W jakiej postaci są sprzedawane? W ofercie znajdują się batoniki, chrupiące przekąski i mieszanki z mączką owadów, z których zrobione są m.in. falafele czy sos. Świerszcze można dostać również w całości lub w postaci chrupkiego pieczywa.

Kaufland (bo to właśnie ta sieć wprowadziła owady do oferty), wymienia pozytywne aspekty takiego jedzenia. Niektóre produkty aż w 65 proc. składają się z białka. Poza tym jedząc je dbamy o ekologię. "Produkcja zakłada ograniczenie gazów cieplarnianych o 99 proc. w stosunku do emisji z przemysłu mięsnego, hodowlę bez użycia antybiotyków oraz minimalizację zużycia wody" – czytamy w komunikacie prasowym.

dmvl3yp

Trudny test smaku

Postanowiłam spróbować, jak smakuje produkt zrobiony ze świerszczy. - Nie zostało już dużo tych produktów ze świerszczy. Ludzie wykupili, ale to jeszcze jest – poinstruowała mnie pani z obsługi, wskazując półkę z owadzim jedzeniem.

Restaurator o cenach nad morzem. "200 zł za rybkę to lekka przesada". Obejrzyj wideo:

Opakowanie 45-gramowych ciastek z owadów to koszt 15,35 zł (to cena promocyjna, normalna to 17,99 zł). Za 100 g sosu bolognese z insektami trzeba zapłacić 12 zł (bez promocji 15,99 zł). Podobną cenę mają falafele i 50-gramowe opakowanie czekoladowej przekąski z owadami. Właśnie ten ostatni produkt wzięłam do testu.

  WP
(WP)
  WP
(WP)
  WP
(WP)
  WP
(WP)

Nadszedł czas na konsumpcję. Pierwsza kwestia - zapach. Przekąska pachnie jak karma dla papug albo gryzoni, okraszona czekoladą. Nie jest to zachęcające, ale decyduję się sprawdzić, jak smakuje. I tutaj - jak na mój gust - szału także nie ma. Jak dla mnie to smak "siana z czekoladą". Moim zdaniem 12 zł za taki produkt to źle wydane pieniądze.

  WP
(WP)
  WP
(WP)

Handel w internecie kwitnie

dmvl3yp

Jeśli chodzi o sieci sklepów, to owady wprowadził do oferty tylko Kaufland. Ale można je kupić także przez internet. W sieci znalazłam mnóstwo ofert sprzedaży suszonych owadów. Większość aukcji zaczyna się śmiałym stwierdzeniem, że tego typu produkty mogą zastąpić przekąski typu orzeszki czy chipsy na imprezie. Położenie na stole miseczki z owadami może mocno zaskoczyć naszych znajomych.

Owady kosztują niemało. Za 20 g liofilizowanych koników polnych musimy zapłacić 89 zł, za 15 g świerszczy – 49 zł, a za 15 g chrząszcza bawolego – 21,99 zł.

Znalazłam jeszcze świerszcze smakowe. Np. solone toffi czy papryka z limonką. W ofercie jest również szarańcza wędrowna, którą należy upiec lub usmażyć w głębokim tłuszczu (po wcześniejszym oderwaniu skrzydeł i nóg). 5 sztuk owadów kosztuje 29,90 zł.

Czytaj też: Wakacje 2020. Taniego urlopu nie będzie, w kurortach jest znacznie drożej niż przed rokiem

dmvl3yp

Jedzenie przyszłości?

Producenci przekonują, że jedzenie owadów to nie tylko ogromna korzyść dla zdrowia, ale również dla naszej planety. Do stworzenia jedzenia z owadów, w porównaniu do mięsa, potrzeba znikomych ilości wody.

Do wyprodukowania 1 kg wołowiny potrzeba ok. 14,5 tys. litrów wody, wieprzowiny - ok. 6 tys. litrów, a mięsa drobiowego - ponad 4 tys. litrów. Z kolei produkcja 1 kg żywności z owadów to tylko 1 l wody. Do tego dochodzi kwestia emisji dwutlenku węgla. Uzyskanie 1 kg wieprzowiny wiąże się z zanieczyszczeniem atmosfery 26 kilogramami dwutlenku węgla. W przypadku wieprzowiny jest to 8 kg, a drobiu - 3,5 kg. Dla porównania produkcja żywności z owadów wiąże się z emisją 1 grama dwutlenku węgla do atmosfery.

Czytaj też: Obiad w nadmorskiej smażalni ryb za 200 zł. "Ceny są z kosmosu, a będzie jeszcze drożej"

dmvl3yp

Według danych Światowego Forum Ekonomicznego podczas produkcji 1 kg wołowiny powstaje tyle samo CO2, ile emituje samochód po przejechaniu 27 km. Dane są alarmujące, ale czy przekonają mięsożerców do rezygnacji z tych produktów na rzecz owadów? Na pewno na przeszkodzie stoi cena. Jeżeli chcielibyśmy najeść się świerszczami, to musielibyśmy kupić ich sporo, a - jak widać - ten produkt do tanich nie należy. Choć to może być kwestia wciąż niewielkiej skali produkcji.

Druga kwestia to zmiana nastawienia do jedzenia owadów. Mięsem czy rybami zajadamy się od pokoleń, a owady to cały czas w naszym regionie świata "świeża sprawa".

Masz newsa, zdjęcie, filmik? Wyślij go nam na #dziejesie

dmvl3yp

Podziel się opinią

Share
dmvl3yp
dmvl3yp