Trwa ładowanie...

Jedzenie bułek z MarcPolu może być niebezpieczne!

Wchodzisz do sklepu, podchodzisz do regału z pieczywem, a tam... gołąb bezczelnie pożera kolejne bułki. Taka sytuacja miała miejsce w sklepie MarcPol. Przedstawiciele sieci poproszeni o komentarz nabrali wody w usta.

Share
Jedzenie bułek z MarcPolu może być niebezpieczne!Źródło: Jupiterimages
d46gwc7

Użytkownik serwisu YouTube o nicku TzarusPL opublikował film, na którym widać gołębia siedzącego na pieczywie leżącym na półce w jednym ze sklepów sieci MarcPol (co można poznać po etykietach przyczepionych do regałów) i bez żadnego skrępowania je spożywa.

Zwierzę nie przejmuje się ani innymi klientami, ani osobą filmującą jego niecny czyn. Całą sprawę próbuje zbagatelizować sama sieć. Pomimo wielokrotnych próśb o komentarz, długim oczekiwaniu i ponaglaniu jej przedstawicieli, do dziś nie otrzymaliśmy żadnej wypowiedzi.

MarcPol wydaje się nie przejmować faktem, że gołębie mogą przenosić choroby, które wywołują nawet ślepotę. Taki przypadek miał miejsce w Kanadzie, gdzie tamtejsze ptaki roznosiły chorobę cryptococcal meningitis - rodzaj zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych. Wywołujący chorobę grzyb znajdował się w odchodach tych ptaków (przeczytaj więcej tutaj)
.

d46gwc7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46gwc7
d46gwc7