Trwa ładowanie...
d1bfy07

Kancelaria Prawna-Inkaso WEC ma umowę z Euleo ws. windykacji terenowej

Warszawa, 21.12.2015 (ISBnews) - Kancelaria Prawna-Inkaso WEC zawarła umowę stałej współpracy z Euleo w zakresie windykacji terenowej, podała spółka. 
Share
d1bfy07

"Umowa dotyczy świadczenia na rzecz WEC czynności związanych z windykacją terenową, polegających na wizycie negocjatora terenowego w miejscu zamieszkania lub pobytu dłużnika. Umowa będzie obowiązywała od dnia 1 stycznia 2016 r." - czytamy w komunikacie.

"Zawarcie kolejnej umowy z Euleo jest wyrazem zacieśnienia współpracy między obu podmiotami w zakresie zwiększenia skuteczności odzyskiwania należności przez profesjonalnych negocjatorów terenowych, który posiadają bogate doświadczenie w uzgadnianiu warunków spłaty zadłużenia, podpisania ugody itp. Ponadto dzięki współpracy z Euleo mamy nadzieję rozszerzyć siatkę windykatorów terenowych na cały kraj oraz zwiększyć intensywność i szybkość wykonywania wizyty terenowej od momentu zgłoszenia zapotrzebowania" - powiedział prezes Kancelarii Prawnej-Inkaso WEC Remigiusz Brzeziński, cytowany w komunikacie.

Efektem tych czynności ma być wzrost ściągalności należności i w związku z tym przychodów z tytułu prowizji Grupy WEC, bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z zatrudnianiem własnych windykatorów terenowych.

d1bfy07

"Liczymy, że dalsza współpraca z tak renomowanym podmiotem wpłynie na pozyskiwanie większej liczby zleceń i umożliwi dalsze umacnianie naszej pozycji na rynku windykacji i zarządzania wierzytelnościami dla małych i średnich przedsiębiorstw w sektorze B2B" - dodał prezes.

Wcześniej Kancelaria Prawna-Inkaso WEC, poprzez spółkę zależną E-wierzyciel.pl, nawiązała już współpracę z Euleo w zakresie dochodzenia przez Euleo wierzytelności zamieszczanych na portalu gielda-dlugow.net.

Kancelaria Prawna - Inkaso WEC jest notowana na NewConnect. Od 20 lat specjalizuje się szczególnie w obsłudze wierzytelności dla spółek z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) z segmentu B2B.

(ISBnews)

d1bfy07

Podziel się opinią

Share
d1bfy07
d1bfy07