Trwa ładowanie...

Konkurs PKP Intercity. Z okazji 15-lecia przewoźnik rozda ponad 3 tys. nagród

"Pociąg do nagród" – pod takim hasłem wystartował konkurs PKP Intercity z okazji 15-lecia spółki. W ciągu 14-dni przewoźnik rozda ponad 3300 nagród. Wśród nich są imienne karty na przejazdy pociągami w 1. klasie, tablety i vouchery do ośrodków wypoczynkowych. Główną nagrodą jest wyjazd sylwestrowy do Zakopanego dla czterech osób.

Share
Konkurs PKP Intercity. Z okazji 15-lecia przewoźnik rozda ponad 3 tys. nagród
Fot: PKP Intercity/materiały prasowe
d1fyofc

"Pociąg do nagród" – pod takim hasłem wystartował konkurs PKP Intercity z okazji 15-lecia spółki. W ciągu 14 dni przewoźnik rozda ponad 3300 nagród. Wśród nich są imienne karty na przejazdy pociągami w 1. klasie, tablety i vouchery do ośrodków wypoczynkowych. Główną nagrodą jest wyjazd sylwestrowy do Zakopanego dla czterech osób.
Konkurs jest podzielony na dwa etapy. W pierwszym – bez biletu – może wziąć udział każdy, kto od 26 września do 9 października br. zarejestruje się na stronie konkursowej i dokończy zdanie podane przez PKP Intercity. Każdego dnia spółka wybierze 25 osób, które udzielą najciekawszych odpowiedzi. Nagrodą są eBilety na przejazdy pociągami Intercity. Dodatkowo codziennie pierwsze 200 osób otrzyma gadżety firmowe przewoźnika – m.in. przywieszki bagażowe, koszulki, maskotki i bony na posiłki w wagonach gastronomicznych Wars.

Wyniki tego etapu są publikowane codziennie na stronie organizatora. W puli jest 3150 nagród.

Druga część konkursu to tzw. etap z biletem. Przewoźnik podaje w regulaminie, że w tej części udział może wziąć pasażer, który od 1 stycznia do 9 października br. zakupił bilet na dowolny przejazd PKP Intercity i zarejestruje się na stronie konkursu, tworząc slogan, podając numer biletu i rodzaj przejazdu. Spośród wszystkich zgłoszeń komisja konkursowa wybierze te najciekawsze.

d1fyofc

W tej kategorii zostanie przyznanych 158 nagród głównych – m.in. torby podróżne, tablety, vouchery do ośrodków wypoczynkowych, karty imienne PKP Intercity na przejazdy 1. i 2. klasą.
Główną nagrodą jest wyjazd na sylwestra do Zakopanego dla czterech osób. Zabawa potrwa do 9 października.

Rozstrzygnięcie konkursu głównego zaplanowano na 20 października. Warunkiem odebrania nagród jest okazanie zarejestrowanego wcześniej biletu.

15-lecie PKP Intercity

Konkurs "Pociąg do nagród" jest podziękowaniem dla wszystkich, którzy podróżując przez ostatnie 15 lat, przyczyniły się do rozwoju spółki – podaje przewoźnik. W trakcie 5 479 dni działalności spółka uruchomiła blisko 1 mln 194 tys. pociągów, przewiozła 348 mln pasażerów i wykonała pracę przewozową na poziomie 87 mld pasażerokilometrów.

Spółka PKP Intercity rozpoczęła działalność we wrześniu 2001 roku w wyniku procesu restrukturyzacji przedsiębiorstwa Polskie Koleje Państwowe. W styczniu 2008 roku została przekształcona w spółkę akcyjną.

d1fyofc

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fyofc
d1fyofc