Trwa ładowanie...
d1djpek
d1djpek

Konsorcjum Orange Polska wygrało przetarg dla Poczty Polskiej za ponad 10 mln zł

Warszawa, 21.09.2015 (ISBnews) - Konsorcjum Integrated Solutions (IS) i Orange Polska wygrało przetarg na wdrożenie nowoczesnej platformy komunikacyjnej w Poczcie Polskiej. Wartość kontraktu to 10,2 mln zł, podała spółka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1djpek

"W ramach umowy firmy dostarczą platformę w technologii VoIP oraz zapewnią blisko 15 tys. telefonów IP. Rozwiązanie obejmie zasięgiem 4700 placówek Poczty Polskiej" - czytamy w komunikacie.

Do tej pory instytucja korzystała z kilkunastu tysięcy łącz oraz kilkuset centralek telefonicznych różnych producentów. Celem projektu jest gruntowna modernizacja i ujednolicenie systemu łączności do standardu IP. Umowa pomiędzy Pocztą Polska, a Orange i IS została podpisana na cztery lata, podano również.

Integrated Solutions dostarcza innowacyjne usługi i rozwiązania ICT z takich obszarów, jak ujednolicona komunikacja, bezpieczeństwo IT, sieci LAN, WAN usługi Data Center oraz Infrastructure as a Service. Integrated Solutions jest spółką powstałą w ramach Orange Polska.

d1djpek

Orange Polska (dawniej TPSA i PTK Centertel) to wiodący dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce. Orange dostarcza m.in. usługi telefonii stacjonarnej, dostępu do internetu, telewizję oraz usługi transmisji głosu przez internet (VoIP), a także świadczy usługi telefonii komórkowej, w tym usługi trzeciej generacji w standardzie UMTS oraz usługi oparte na technologii CDMA.

(ISBnews)

d1djpek

Podziel się opinią

Share

d1djpek

d1djpek