Trwa ładowanie...
d4ifjyu

Konsorcjum z Qumak-Sekom i Elektrobudową ma ugodę z NCS; dostanie 6,41 mln zł brutto

20.12. Warszawa (PAP) - Konsorcjum w składzie: Elektrobudowa, Qumak-Sekom i Przedsiębiorstwo Agat, zawarło ugodę z Narodowym Centrum Sportu. Na jej podstawie dostanie 6,41 mln zł...

Share
d4ifjyu

20.12. Warszawa (PAP) - Konsorcjum w składzie: Elektrobudowa, Qumak-Sekom i Przedsiębiorstwo Agat, zawarło ugodę z Narodowym Centrum Sportu. Na jej podstawie dostanie 6,41 mln zł brutto, jako zapłatę należnego, zaległego wynagrodzenia - podała spółka w komunikacie.

Ponadto uzgodniono wypłatę dodatkowego zabezpieczenia z tytułu wad i usterek w kwocie 712.541,78 zł brutto. Zostanie ona zwrócona w ciągu 5 dni roboczych od daty podpisania przez strony protokołu potwierdzającego ich usunięcie.

Ugoda odnosi się do umów zawartych pomiędzy konsorcjum w składzie: PBG, Hydrobudowa Polska, Alpine Bau Deutschland AG, Alpine Bau GmbH oraz Alpine Construction Polska, a konsorcjum w składzie: Elektrobudowa, Qumak-Sekom i Przedsiębiorstwo Agat. Ich przedmiotem było wykonanie instalacji elektroenergetycznych, słaboprądowych oraz BMS w ramach realizacji budowy Stadionu Narodowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą. (PAP)

jow/ jtt/

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d4ifjyu

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ifjyu
d4ifjyu