Trwa ładowanie...
dram0e9

Los ministra Budzanowskiego w rządzie zależy od restrukturyzacji LOT - premier (opis)

01.02. Warszawa (PAP) - Los ministra skarbu Mikołaja Budzanowskiego w rządzie jest uzależniony od tego, czy w krótkim czasie jego działania dotyczące restrukturyzacji LOT przyniosą...

Share
dram0e9

01.02. Warszawa (PAP) - Los ministra skarbu Mikołaja Budzanowskiego w rządzie jest uzależniony od tego, czy w krótkim czasie jego działania dotyczące restrukturyzacji LOT przyniosą efekty - poinformował premier Donald Tusk.

"Minister Budzanowski wie, że jego los w rządzie zależy od skuteczności działań w obszarze restrukturyzacji LOT" - powiedział Tusk na konferencji prasowej.

"Tę decyzję minister skarbu podjął świadomie. Jeśli w krótkim czasie jego działania nie przyniosą ozdrowieńczych skutków, będzie to oznaczało dla ministra zakończenie jego pracy" - dodał.

dram0e9

Premier Tusk poinformował, że minister Budzanowski osobiście zaangażował się w przygotowanie restrukturyzacji LOT i w permanentną kontrolę nad działaniami zarządu tej spółki. Oczekuje on, że te prace przyniosą efekt, jakim byłoby uchronienie LOT od upadłości.

"Minister Budzanowski zna intencję moją i całej rady ministrów: nie ma mowy, by LOT był cały czas studnią bez dna" - powiedział premier.

"Program restrukturyzacji w LOT jest dobrze przygotowany. Jeśli nie zabraknie determinacji ministrowi i zarządowi, powinien przynieść dość szybko pierwsze widoczne efekty" - dodał. (PAP)

pr/ morb/ asa/

dram0e9

Podziel się opinią

Share
dram0e9
dram0e9