Trwa ładowanie...
d3tz9rg
d3tz9rg

Marvipol zawarł 38 umów sprzedaży mieszkań i lokali użytkowych w styczniu

Warszawa, 08.02.2016 (ISBnews) - Marvipol zawarł 38 umów sprzedaży mieszkań i lokali użytkowych w styczniu, tj. o 65% więcej niż rok wcześniej. Wartość zawartych umów wyniosła 14 mln zł.
Share
d3tz9rg

"Celem Grupy Marvipol na 2016 r. jest dwucyfrowy wzrost sprzedaży mieszkań i lokali użytkowych. Oczekujemy, że nasz flagowy projekt - Central Park Ursynów, który w 2015 r. był drugim najlepiej sprzedającym się projektem mieszkaniowym w Warszawie, w 2016 r. dalej będzie cieszył się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. By jemu sprostać, już w lutym zostaną wprowadzone do sprzedaży kolejne budynki w obecnym etapie, a jeszcze w tym roku planowane jest rozpoczęcie budowy kolejnego z etapów tej wyjątkowej inwestycji. Impulsem do wzrostu sprzedaży będzie wprowadzenie do oferty w I kwartale nowych projektów - na Żeraniu oraz Bemowie" - powiedział prezes Mariusz Książek, cytowany w komunikacie.

Dodał, że zgodnie z planem rozwoju segmentu deweloperskiego firma chce równolegle realizować wieloetapowe, miastotwórcze inwestycje oraz mniejsze projekty, wkomponowane w istniejącą tkankę miejską.

"Jestem przekonany, że projekt realizowany w sąsiedztwie Kanału Żerańskiego stanie się drugim, obok Central Park Ursynów, z filarów sprzedaży Grupy w najbliższych latach. Z kolei projekt na Bemowie będzie pierwszym z szeregu przygotowywanych przez Marvipol unikalnych, kameralnych projektów" - wskazał prezes Marvipolu.

d3tz9rg

W ostatnich miesiącach Grupa Marvipol zainwestowała blisko 60 ml zł netto w zakup działek pod nowe inwestycje deweloperskie, w tym pod projekt logistyczno-magazynowy. W styczniu kwota ta wzrosła o kolejne 10 mln zł w związku z zakupem nieruchomości na Mokotowie. Plan giełdowej Grupy zakłada, że na działce przy ul. Modzelewskiego już na przełomie roku 2016 i 2017 r. ruszy realizacja projektu apartamentowego.

Marvipol to jeden z największych warszawskich deweloperów, jest też importerem i dystrybutorem samochodów. Marvipol jest notowany na GPW od 2008 r.

(ISBnews)

d3tz9rg

Podziel się opinią

Share
d3tz9rg
d3tz9rg