Trwa ładowanie...
d3jvpsc

Michał Hucał zrezygnował z funkcji wiceprezesa Alior Banku

Warszawa, 14.10.2015 (ISBnews) - Michał Hucał złożył rezygnację z funkcji członka zarządu i wiceprezesa Alior Banku odpowiedzialnego za pion rozwoju, zaś do 31 grudnia br. będzie pełnił funkcję doradcy zarządu, podał bank. Jednocześnie rada nadzorcza powołała z dniem 14 października 2015 r. w skład zarządu banku Małgorzatę Bartler i Barbarę Smalską, powierzając im funkcje wiceprezesów zarządu.

Share
d3jvpsc

"Pan Michał Hucał zdecydował się zrezygnować z zajmowanego od lutego 2013 r. stanowiska członka zarządu i wiceprezesa Alior Banku ze względu na plany dalszego rozwoju kariery zawodowej w ramach międzynarodowej korporacji. Rada nadzorcza wyraziła podziękowania dla pana Michała Hucała za znaczący wkład w rozwój i budowanie pozycji rynkowej banku" - czytamy w komunikacie.

Jednocześnie rada nadzorcza Alior Banku powołała z dniem 14 października 2015 r. w skład zarządu banku Małgorzatę Bartler i Barbarę Smalską, powierzając im funkcje wiceprezesów zarządu. Małgorzata Bartler będzie odpowiedzialna za rozwój strategii zarządzania zasobami ludzkimi sprawując nadzór nad pionem HR, zaś Barbara Smalska będzie zarządzać pionem technologii i rozwoju.

Małgorzata Bartler ma ponad 20-letnie doświadczenie w rozwoju strategii i systemów zarządzania zasobami ludzkimi, zdobyte w polskich i międzynarodowych firmach w sektorach: bankowym, telekomunikacyjnym, piwowarskim, rozrywkowym i paliwowym. Z Alior Bankiem jest związana od 2014 r.

Barbara Smalska ma 13-letnie doświadczenie w rozwoju i wdrażaniu strategii biznesowych oraz zarządzaniu segmentem klientów indywidualnych w sektorze ubezpieczeniowym oraz w realizacji licznych projektów konsultingowych w bankowości i telekomunikacji. W latach 2013-2014, jako członek zarządu PZU SA i PZU Życie SA, była odpowiedzialna całościowo za segment klienta masowego grupy PZU. Od września 2014 jest członkiem rady nadzorczej Link4 TU.

(ISBnews)

d3jvpsc

Podziel się opinią

Share
d3jvpsc
d3jvpsc