Trwa ładowanie...
d44945o

MON: minister Siemoniak na obradach NATO w Brukseli (komunikat)

...

d44945o
d44945o

20.02. Warszawa - MON informuje:

Minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak weźmie udział w spotkaniu ministrów obrony państw NATO, które odbędzie się w dniach 21-22 lutego w Brukseli.

W pierwszym dniu obrad (21 lutego) odbędzie się sesja ministrów obrony państw NATO, podczas której omówione zostaną m.in. zagadnienia związane z projektem Smart Defence.

W tym samym dniu Tomasz Siemoniak spotka się także z ministrami obrony państw bałtyckich. Głównymi tematami rozmów będzie misja Air Policing oraz ćwiczenie Steadfast Jazz.

d44945o

W piątek (22 lutego) podczas sesji ministrów obrony państw Sojuszu odbędzie się spotkanie Komisji NATO-Ukraina (NUC), w trakcie którego omawiane będą kwestie dotyczące współpracy z Ukrainą.

Jeden z paneli, w którym wezmą udział przedstawiciele wszystkich państw uczestniczących w misji ISAF, poświęcony będzie sprawom związanym z operacją w Afganistanie.

Podczas wizyty w Brukseli minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak odbędzie szereg spotkań bilateralnych ze swoimi odpowiednikami m.in. z Francji, Niemiec, Gruzji, Ukrainy oraz Czarnogóry.

Po zakończeniu obrad, ok. godz. 13.10 zaplanowane zostało spotkanie ministra Tomasza Siemoniaka z mediami.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ aja/

d44945o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44945o