Trwa ładowanie...
d31758w

MSZ ws. udziału przedstawiciela MSZ w konf. Export Finance (komunikat)

...

Share
d31758w

20.03. Warszawa - MSZ informuje:

Podsekretarz Stanu w MSZ Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz 19 marca wzięła udział w sesji głównej konferencji Export Finance III - Rosja, zorganizowanej przez Bank Gospodarstwa Krajowego w Centrum Nauki Kopernik pod honorowym patronatem Ministra Spraw Zagranicznych.

Minister wyraziła uznanie wobec zaangażowania Banku Gospodarstwa Krajowego na rzecz polskich eksporterów na rynkach Europy Wschodniej oraz zapewniła o wsparciu dla inicjatyw banku w tym zakresie ze strony resortu spraw zagranicznych.

Bank Gospodarstwa Krajowego jest podmiotem państwowym oferującym zagranicznym kontrahentom preferencyjne kredyty w ramach polskiego Rządowego Programu Wspierania Eksportu. Rosja jest drugim co do znaczenia partnerem handlowym Polski, po krajach Unii Europejskiej. Obszar ten stanowi główny kierunek handlowej i inwestycyjnej ekspansji polskich firm.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ stav/

d31758w

Podziel się opinią

Share
d31758w
d31758w