Trwa ładowanie...

Najlepiej zarabiający menedżerowie spółek IT

W czasie kryzysu spółki IT notowane na GPW mają się dobrze. Wśród firm, które w ubiegłym roku najlepiej wynagradzały swoich menedżerów znalazły się ComArch SA i Asseco Poland SA

Najlepiej zarabiający menedżerowie spółek IT
deqzr7k
deqzr7k

W 2011 roku najwięcej zarobił Pan Janusz Filipiak – prezes zarządu ComArch SA, którego wynagrodzenie wyniosło 11 856 296 PLN. Na kolejnych miejscach znalazły się osoby zasiadające w zarządzie Asseco Poland SA. Prezes zarządu – Pan Adam Góral oraz wiceprezes zarządu – Pan Zbigniew Pomianek otrzymali po 2 100 000 PLN. Natomiast dwaj pozostali wiceprezesi zarządu spółki – Pan Tadeusz Dyrga oraz Pan Przemysław Sęczkowski zarobili po 1 900 000 PLN.

– Wynagrodzenia prezesów i wiceprezesów w spółce ComArch SA oraz Asseco Poland SA nie powinny dziwić. Wymienione firmy to potentaci na rynku informatycznym w Polsce, stale rozszerzające swoją działalność na rynkach zagranicznych – mówi Krzysztof Belczyk z Sedlak & Sedlak. Tylko te dwie spółki w ostatnich latach generowały łącznie przychody stanowiące ponad połowę przychodów wszystkich spółek IT notowanych na giełdzie w Warszawie.

Sprawdź, ile powinieneś zarabiać! Weź udział w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń i porównaj swoje zarobki z innymi. Wypełnij ankietę!

deqzr7k

O raporcie
Raport „Wynagrodzenia członków zarządów spółek IT notowanych na GPW w Warszawie w 2011 roku” ukazuje się po raz drugi. W badaniu za 2011 rok podsumowano płace 123 menedżerów z 27 spółek informatycznych. Autorem raportu jest firma Sedlak & Sedlak.

Redakcja portalu
wynagrodzenia.pl

[

]( http://www.wynagrodzenia.pl/obw.php/p.76 )

deqzr7k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deqzr7k