Trwa ładowanie...

Niedziela handlowa 4 listopada - czy sklepy będą w tę niedzielę otwarte?

Niedziela 4 listopada jest pierwszą niedzielą miesiąca, więc jest niedzielą handlową. Tego dnia wszystkie sklepy będą otwarte zgodnie z planem.

Share
Niedziela handlowa 4 listopada - czy sklepy będą w tę niedzielę otwarte?
Źródło: East News
d19ccbm

Niedziela handlowa 4 listopada - gdzie na zakupy?

W niedzielę handlową 4 listopada będą otwarte wszystkie sklepy z sieci Auchan, Biedronka, Carrefour, Kaufland, Lidl i Tesco. Do tego zakupy zrobimy w mniejszych sklepach typu Carrefour Express, Żabka oraz małych osiedlowych sklepikach. Ponadto w najbliższą niedzielę będzie otwarta część handlowa w każdej galerii handlowej w Polsce. Zakupy będzie można zrobić także w sklepach na każdym dworcu, lotnisku, stacjach benzynowych. 4 listopada otwarte będą też apteki, piekarnie i cukiernie.

Z racji, że niedziela 4 listopada jest niedzielą handlową, wszystkie sklepy będą otwarte zgodnie z podanymi przez siebie godzinami.

Niedziele handlowe listopad 2018 - kiedy zrobimy zakupy?

W listopadzie mamy cztery niedziele, z czego dwie będą handlowe i dwie niehandlowe. Sklepy będą otwarte 4 listopada i 25 listopada, a zamknięte 11 listopada (Święto Niepodległości) i 18 listopada.

Niedziele handlowe listopad 2018:

  • 4 listopada
  • 25 listopada

Niedziele niehandlowe listopad 2018:

  • 11 listopada
  • 18 listopada

Warto dodać, że od 2019 roku tylko ostatnia niedziela miesiąca będzie handlowa, zaś od 2020 roku tylko siedem niedziel w roku będzie handlowych - ostatnia niedziela stycznia, kwietnia, czerwca i sierpnia oraz trzy niedziele przedświąteczne w grudniu - wtedy jest wzmożony ruch zakupowy.

d19ccbm

Podziel się opinią

Share
d19ccbm
d19ccbm