Trwa ładowanie...
dkiuy9g
dkiuy9g

Oferta Taurona wybrana na dostawę 385 GWh energii dla gmin GZM

Warszawa, 05.11.2014 (ISBnews) - Oferta Taurona została uznana za najkorzystniejszą w postępowaniu na dostawę w 2015 r. 385 GWh energii dla dla 27 samorządów, 162 spółek i instytucji samorządowych z województwa śląskiego zrzeszonych w Górnośląskim Związku Metropolitarnym (GZM), poinformował wiceprezes Tauron Sprzedaż GZE Rafał Soja.
Share
dkiuy9g

"Łączenie się w grupy zakupowe dla uzyskania optymalnych cen energii elektrycznej jest coraz częstszą praktyką wśród samorządów. Przynosi im to wymierne korzyści, czego dowodem jest m.in. Górnośląski Związek Metropolitarny, który w postępowaniu o udzielenia zamówienia na dostawę energii elektrycznej zrzesza co roku większą liczbę podmiotów. Tym bardziej cieszę się, że Tauron kolejny raz przedstawił najkorzystniejszą ofertę dla metropolii, co pozwoli kontynuować naszą dobrą, wieloletnią współpracę" - powiedział Soja, cytowany w komunikacie.

Spółka podkreśla, że już trzeci rok z rzędu jej oferta okazała się najatrakcyjniejsza w postępowaniu dla Związku.

Do grupowego zakupu na przystąpiły miasta zrzeszone w GZM (Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze) oraz Czeladź, Knurów, Lędziny, Łaziska Górne, Mikołów, Ornontowice, powiaty mikołowski i zawierciański, Rydułtowy, Świerklaniec, Wojkowice, Wyry, Wielowieś i Zawiercie.

dkiuy9g

Tauron Polska Energia S.A. jest spółką, która zajmuje się wydobyciem węgla, wytwarzaniem, dystrybucją i sprzedażą energii. Grupa Tauron obejmuje swoim działaniem 18% powierzchni kraju i jest jednym z największych podmiotów gospodarczych w Polsce. W skład Grupy wchodzą Tauron Wydobycie, Tauron Wytwarzanie, Tauron Dystrybucja, Tauron Sprzedaż, Tauron Obsługa Klienta, Tauron Ekoenergia oraz Tauron Ciepło.

(ISBnews)

dkiuy9g

Podziel się opinią

Share
dkiuy9g
dkiuy9g