Trwa ładowanie...
d1uqzlr

Pekao zdecydował o prolongacie kredytu udzielonego Bomi i Rabat Service do 6 lipca

29.06. Warszawa (PAP) - Bank Pekao zdecydował o prolongacie kredytu udzielonego Bomi o wartości 35 mln zł i kredytu udzielonego spółce Rabat Service na poziomie 33 mln zł do 6...

d1uqzlr
d1uqzlr

29.06. Warszawa (PAP) - Bank Pekao zdecydował o prolongacie kredytu udzielonego Bomi o wartości 35 mln zł i kredytu udzielonego spółce Rabat Service na poziomie 33 mln zł do 6 lipca - podało Bomi w komunikacie.

"Okres do dnia 6 lipca 2012 roku jest czasem na zawarcie przez spółkę Bomi SA porozumienia ze wszystkim bankami kredytującymi gwarantującymi spółce utrzymanie poziomu kredytowania w ciągu najbliższych miesięcy ze strony banków" - napisano w raporcie.

Firma poinformowała jednocześnie, że podpisany został aneks do umowy kredytu w wysokości 60 mln zł, zawartej w sierpniu 2009 roku z PKO BP, zgodnie z którym okres wykorzystania kredytu upływa 18 listopada 2012 roku lub w dniu, w którym doręczone zostanie wypowiedzenie któregokolwiek z kredytów udzielonych Bomi lub Rabat Service przez Bank Pekao SA lub BRE Bank (z wyjątkiem kredytu udzielonego przez BRE 24 lipca 2009 roku).

"W opinii zarządu informacja uzyskana z Banku Pekao SA oraz zawarcie aneksu z Bankiem PKO BP SA przyczynią się do wynegocjowania przez banki kredytujące i spółkę porozumienia, które umożliwi utrzymanie poziomu finansowania na niezmienionym poziomie w najbliższych miesiącach" - napisano w raporcie. (PAP)

morb/ jtt/

d1uqzlr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1uqzlr