Trwa ładowanie...
d1lpkm2

PGNiG ma nowych wiceprezesów od wydobycia i finansów

27.02. Warszawa (PAP) - Rada nadzorcza PGNiG powołała z dniem 1 kwietnia Krzysztofa Bociana na stanowisko wiceprezesa ds. poszukiwań i wydobycia oraz Jacka Murawskiego na...
Share
d1lpkm2

27.02. Warszawa (PAP) - Rada nadzorcza PGNiG powołała z dniem 1 kwietnia Krzysztofa Bociana na stanowisko wiceprezesa ds. poszukiwań i wydobycia oraz Jacka Murawskiego na stanowisko wiceprezesa ds. finansowych - poinformowała spółka w komunikacie.

Kadencja nowych wiceprezesów upłynie 13 marca 2014 roku.

Krzysztof Bocian ma międzynarodowe doświadczenie w projektach związanych z wydobyciem. Od 2008 roku jest związany z Chevron Corporation. Od 2010 roku zajmował się komercjalizacją oraz rozwojem projektów shale gas w Europie, pracując w biurach w Londynie i w Warszawie. W latach 2003-2006 pracował w PKN Orlen, gdzie odpowiadał za projekty strategii, restrukturyzacji oraz rozwoju biznesu.

Jacek Murawski pracował w wielu spółkach, m.in. jako główny księgowy w Polkomtelu, członek zarządu ds. finansowych PTK Centertel, prezes Wirtualnej Polski i partner w funduszu MCI Management. (PAP)

morb/ jtt/

d1lpkm2

Podziel się opinią

Share
d1lpkm2
d1lpkm2