Trwa ładowanie...
d16wfig
d16wfig

Placówki oświatowe w Warszawie zamknięte w związku z powodzią (komunikat,aktl.)

...
Share
d16wfig

# zaktualizowana lista placówek #

23.05. Warszawa - Wydział prasowy Urzędu m. st. Warszawy informuje:

Zaktualizowana lista warszawskich placówek oświatowych, które zostaną zamknięte w nadchodzący poniedziałek, 24 maja, w związku z zagrożeniem powodziowym.

d16wfig

Przypominamy jednocześnie, że dla rodziców i opiekunów otwarta jest infolinia pod numerem: 800 70 70 47.


Szkoły i placówki oświatowe bezpośrednio zarządzane przez Biuro Edukacji:

1. Gimnazjum Specjalne nr 134 Dolna 19 2. Zespół Szkół Specjalnych nr 108 Bonifacego 81 3. Szkoła Specjalna nr 167 Bonifacego 81 4. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 9 Paska 10

d16wfig

Białołęka

1. Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza Leszczynowa 5 2. Przedszkole nr 76 im. "Warsa i Sawy" Odkryta 18 3. Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 65 "Tarchominek" Pancera F. 3 4. Przedszkole nr 64 im. Przyjaciół Kubusia Puchatka Porajów 3 5. Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi Porajów 3 6. Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 226 "Małego Europejczyka" Strumykowa 17 7. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. Jana Marcina Szancera Strumykowa 21a 8. CV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta van Gogha V. 1 9. Gimnazjum nr 122 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. gen. Charlesa de Gaullea van Gogha V. 1 10. Filia Przedszkola nr 76 Śreniawitów 2 11. Filia Przedszkola nr 64 Antalla 6 12. Fila Przedszkola 65 Porajów 8 13. SP nr 344 Erazma z Zakroczymia 15 14. Gimnazjum nr 123 Strumykowa 21 15. Szkoła Podstawowa nr 154 Leśnej Polanki 63/65

żłobki: żłobek nr 36 - ul. Strumykowa 18

Bielany

d16wfig

1. Szkoła Podstawowa nr 53 ul. Rudzka 6 2. Zespół Szkół nr 55 ul. Gwiaździsta 35 3. XLI L. O. im Joachima Lelewela ul Kiperska 3 4. Przedszkole nr 346 ul. Klaudyny 8 5. Przedszkole nr 364 u. Gwiaździsta 27

żłobki: żłobek nr 16 - ul. Klaudyny 10

Mokotów

1. Przedszkole Nr 117 Sielecka 26 2. Przedszkole Nr 140 Kaukaska 2 3. Przedszkole Nr 147 Zakrzewska 13 4. Przedszkole Nr 149 Dolna 8 5. Przedszkole Nr 151 Zaciszna 3 6. Przedszkole Nr 196 Nabielaka 18a 7. Przedszkole Nr 275 Piwarskiego 5 8. Przedszkole Nr 278 Tatrzańska 5 9. Przedszkole Nr 284 Jałtańska 8 10. Przedszkole Nr 294 Czerniakowska 50a 11. Przedszkole Nr 299 Przy Bernardyńskiej Wodzie 13 12. Przedszkole Nr 300 Portofino 4 13. Przedszkole Nr 311 Sobieskiego 72b 14. Przedszkole Nr 325 Kaspijska 5 15. Przedszkole Nr 326 Bernardyńska 14 16. Przedszkole Nr 349 Barcelońska 8 17. Przedszkole Nr 391 Czerniakowska 20a 18. Szkoła podstawowa Nr 98 Grottgera 22 19. Szkoła podstawowa Nr 103 Jeziorna 5/9 20. Szkoła podstawowa Nr 115 Okrężna 80 21. Szkoła podstawowa Nr 190 Zwierzyniecka 10 22. Szkoła podstawowa Nr 212 Czarnomorska 3 23. Szkoła podstawowa Nr 260 Zakrzewska 24 24. Szkoła podstawowa Nr 307 Barcelońska 8 25. Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr1 Gościniec 53 26. Gimnazjum Nr 3 Chełmska 23 27. Gimnazjum Nr
7 Podchorążych 49 28. Gimnazjum Nr 10 Limanowskiego 9 29. Zespół Szkół Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznych Nr 1 Kranołęcka 3 30. Zespół Szkół Sportowych Nr 58 Piaseczyńska 114/116 31. Zespół Szkół Nr 59 Sobieskiego 68 32. Zespół Szkół Integracyjnych Nr 62 Bonifacego 10 33. XXXIV LO im. Miguela de Cervantesa Zakrzewska 24 34. XLIV LO im. Antoniego Dobiszewskiego Dolna 6

d16wfig

Praga Południe

1. Przedszkole nr 54 ul. Bracławska 8a 2. Przedszkole nr 73 "Bajeczka" ul. T. Sygietyńskiego 4a 3. Przedszkole nr 162 "Saski Zakątek" ul. Dąbrówki 3 4. Przedszkole nr 166 ul. Grochowska 309/317 5. Przedszkole nr 178 "Kolorowa Kraina" ul. Londyńska 10 6. Przedszkole nr 180 ul. Niekłańska 40 7. Przedszkole nr 198 z Oddziałami Integracyjnymi "Bajeczne Przedszkole" ul. S. Bartosika 5 8. Przedszkole nr 211 im. Kubusia Puchatka ul. Dąbrówki 20 9. Przedszkole nr 218 ul. T. Rechniewskiego 5b 10. Przedszkole nr 220 ul. Walewska 7 11. Przedszkole nr 227 ul. Świętosławska 3 12. Przedszkole nr 235 ul. Chroszczewska 3/5 13. Przedszkole Specjalne nr 249 dla dzieci z upośledzeniem umysłowym w stopniu umiarkowanym i znacznym ul. W. Umińskiego 11 14. Przedszkole nr 250 "Akwarelka" ul. Kinowa 10a 15. Przedszkole nr 292 ul. Walecznych 4/6 16. Przedszkole nr 295 "Kraina Bajek" ul. Afrykańska 9 17. Przedszkole nr 296 "Bajkowy Parasol" ul. Międzynarodowa 36 18. Przedszkole nr 370 ul. W. Umińskiego 11 19. Przedszkole nr 380
"Promyk Gocławia" ul. gen. T. Bora Komorowskiego 10a 20. Przedszkole nr 384 ul. J. Meissnera 8b 21. Przedszkole nr 392 "Wróbelka Elemelka" ul. Afrykańska 14a 22. Przedszkole nr 407 ul. gen. T. Bora Komorowskiego 31 23. Przedszkole nr 411 "Akademia Króla Stasia" ul. Stanisława Augusta 77 24. Szkoła Podstawowa nr 60 im. Powstania Listopadowego ul. Zbaraska 3 25. Szkoła Podstawowa nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty "Dzieci Warszawy" ul. Międzyborska 70 26. Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego al. Stanów Zjednoczonych 27 27. Szkoła Podstawowa nr 185 im. UNICEF ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 31 28. Szkoła Podstawowa nr 279 im. Batalionów AK "GUSTAW" I "HARNAŚ" ul. Cyrklowa 1 29. Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny ul. Umińskiego 12 30. Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18 im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Angorska 2 31. Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej ul. Afrykańska 11 32. Zespół Szkół Nr 84 ul. Zwycięzców 44 33. Gimnazjum Nr 26
im. Jana Kochanowskiego ul. Fundamentowa 38/42 34. Gimnazjum Nr 27 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Orląt Lwowskich ul. gen. R. Abrahama 10 35. Gimnazjum Nr 28 im. gen. bryg. Franciszka Sznajdego ul. Umińskiego W. 11 36. Zespół Szkół Integracyjnych Nr 75 ul. Bartosika S. 5 37. IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Saska 59 38. XIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Warszawy ul. Zbaraska 1 39. Zespół Szkół Nr 77 ul. Zwycięzców 7/9 40. XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Międzyborska 64/70 41. XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta ul. Umińskiego W. 12 42. Zespół Szkół Nr 5 im. Stefana Kisielewskiego ul. Szczawnicka 1 43. Zespół Szkół Nr 21 ul. Saska 78 44. Zespół Szkół Nr 37 im. Agnieszki Osieckiej ul. Stanów Zjednoczonych 24 45. Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich ul. Majdańska 30/36 46. Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 2 ul. Wał Miedzeszyński 397 47. Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 4 ul. Pawlikowskiego 3 48. Ognisko
Pracy Pozaszkolnej nr 2 ul. Nobla 18/26 49. Przedszkole nr 57 ul. Pustelnicka 45

żłobki:

żłobek nr 33 - ul. Umińskiego 9 żłobek nr 31 - ul. Motorowa 5 żłobek nr 30 - ul. St. Augusta 79

d16wfig

Praga Północ

1. Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi Jagiellońska 7 2. Gimnazjum Sportowe nr 57 im. Królowej Jadwigi Jagiellońska 7 3. Przedszkole nr 183 Jagiellońska 28 4. VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Jagiellońska 38 5. Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV Jagiellońska 38 6. Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 12 im. Stefana Starzyńskiego Jagiellońska 61 7. Technikum Mechaniczne nr 5 im. Stefana Starzyńskiego Jagiellońska 61 8. Technikum Uzupełniające nr 23 Jagiellońska 61 9. Przedszkole nr 165 Ratuszowa 8a 10. Gimnazjum nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi im. rotmistrza Witolda Pileckiego Sierakowskiego J. 9

Wilanów

1. Zespół Szkolno Przedszkolny Przedszkole Nr 223 Szkoła Podstawowa NR 104 im. Macieja Rataja ul. Przyczółkowa 27 2. Zespół Szkół Nr 2 im. Wandy Rutkiewicz Szkoła Podstawowa nr 300 i. Wandy Rutkiewicz, Gimnazjum nr 117 i. Wandy Rutkiewicz ul. Gubinowska 28/30 3. Zespół Szkół nr 79 im. Stanisława Kostki Potockiego Szkoła Podstawowa nr 261 im, St. Kostki Potockiego XXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. St. Kostki Potockiego ul. Wiertnicza 26 4. Przedszkole nr 56 Wesołe Kubusie ul. Gubinowska 28/30 5. Szkoła Podstawowa nr 169 im. Orła Białego ul. Uprawna 9/17 6. Gimnazjum nr 116 im. Husarii Rzeczpospolitej ul. Uprawna 9/17

Wawer

1. Szkoła Podstawowa nr 128 Kadetów 15 2. Przedszkole nr 348 Kadetów 15 3. Szkoła Podstawowa nr 109 Przygodna 2

UWAGA: Komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ kno/ gma/

d16wfig

Podziel się opinią

Share
d16wfig
d16wfig