WP

Prace serwisowe w bankach. Będą problemy z kartami, bankomatami i kontami

W weekend klienci ośmiu banków muszą się spodziewać ograniczenia lub nawet braku dostępu do bankowości elektronicznej i mobilnej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warto zawczasu sprawdzić, czy nasz bank nie planuje prac serwisowych
Warto zawczasu sprawdzić, czy nasz bank nie planuje prac serwisowych (East News, Fot: Robert Stachnik/REPORTER)
WP

*Idea Bank *– od 22:00 w piątek do 6:00 w sobotę nie będzie działać bankowość elektroniczna.

PKO BP - od 0:00 do 13:00 w niedzielę klienci nie będą mieli możliwości skorzystania z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO i iPKO biznes oraz z płatności w sklepach internetowych za pomocą usługi "Płacę z iPKO". Ograniczone będą też wybrane opcje w aplikacji IKO.

Pekao - od 6:30-17:00 w sobotę klienci nie będą mieć dostępu do notowań giełdowych

WP

*ING Bank Śląski *- od 4:00 do 22:00 w sobotę nie będzie działać system maklerski.

Getin Bank – w godzinach od 23:30 w piątek do 5:30 w sobotę ograniczone będą niektóre funkcje w bankowości internetowej. Nie będzie też dostępu do wiadomości w zakładce kontakt oraz możliwości samodzielnego odblokowania dostępu do bankowości internetowej.

Zobacz też: Walka ze śmieciówkami zagrożeniem dla sądów

WP

Euro Bank - od 2:00 do 4:00 w poniedziałek nie będzie możliwości korzystania z serwisu eurobank online oraz aplikacji mobilnej.

Toyota Bank - od 7:00 do 8:00 w niedzielę mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w dostępie do systemu bankowości elektronicznej, automatycznego serwisu telefonicznego oraz usługi szybkich płatności.

Raiffeisen Polbank – w godzinach od 2:00 do 6:00 w niedzielę mogą występować problemy z realizacją transakcji kartami w sklepach internetowych, które wymagają autoryzacji hasłem 3D-Secure.

Polub WP Finanse
WP
WP