Trwa ładowanie...
d23v4t8

Proximus z Grupy Indata ma kontrakt dla spółki z Grupy Tauron o wartości 27 mln

Warszawa, 31.03.2016 (ISBnews) - Proximus z Grupy Indata dostarczy sprzęt komputerowy dla spółki z Grupy Tauron o wartości 27 mln zł, poinformowała spółka.

Share
d23v4t8

"Umowa została podpisana na sukcesywne dostawy sprzętu w ciągu 36 miesięcy, jednak istnieje możliwość przedłużenia wykonania kontraktu o kolejne sześć miesięcy" - czytamy w komunikacie.

Sprzęt ma zostać dostarczony do Tauron Obsługa Klienta, a Proximus został wybrany w ramach przetargu nieograniczonego, składając ofertę w ramach konsorcjum z Asseco, podano także.

"Zgodnie z zapowiedziami, stawiamy na jak najmocniejsze wykorzystanie synergii w ramach Grupy. Już przy dołączaniu Proximusa do struktur naszej Grupy zwracaliśmy szczególną uwagę na bogate doświadczenie spółki w realizacji kontraktów dla najbardziej wymagających klientów" - powiedział prezes Indata Grzegorz Czapla, cytowany w komunikacie.

d23v4t8

W listopadzie 2015 r. Indata Software kupiła akcje stanowiące 51% udziału w kapitale zakładowym spółki Proximus, a wartość transakcji wyniosła 9,5 mln zł.

Proximus S.A. to firma specjalizująca się w usługach informatycznych w szczególności związanych z integracją systemów informatycznych oraz zapewniająca kompleksowe rozwiązania IT.

Grupa Indata Software jest holdingiem spółek informatycznych z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Indata Software jest czołowym dostawcą systemów informatycznych w Polsce. Prowadzi głównie działalność związaną z realizacją dedykowanych rozwiązań informatycznych (usługi software house)
dla przedsiębiorstw, jak również implementacją autorskich narzędzi informatycznych na zlecenia klientów. Jej działalność obejmuje także usługi outsourcingu IT, hostingu i usług z obszaru marketingu interaktywnego. Spółka w 2015 roku przeszła na GPW z NewConnect.

(ISBnews)

d23v4t8

Podziel się opinią

Share
d23v4t8
d23v4t8